آرایشگران حرفه ای از کجا خرید میکند؟

 

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که  مدام در پی آن هستید که آرایشگرتان و یا آرایشگرانی که به طور حرفه ایی فعالیت میکنند ،معمولا از چه برند هایی و از چه مکان هایی خرید میکنند.

اما این نوع آرایشگر ها به ندرت برند های مصرفی خود را اعلام میکنند زیرا آن ها با تمام مهارتی که دارند ،به خوبی میدانند که اگر با محصولی بی کیفیت و نا مرغوب کار خود را پیش ببرند.هر چقدر هم مهارت بالایی داشته باشند ،نتیجه دلخواه را نخواهند گرفت .بلکه  تنها با یک محصول با کیفیت و اصل میتوان میکابی حرفه ایی و بی نقص انجام داد.

متاسفانه امروزه ،بیشتر بازار لوازم آرایشی و بهداشتی را ،محصولات تقلبی و کپی برابر اصل پر کرده است.محصولاتی که اگر نوعشان نامرغوب باشد ،میتواند آسیب های جبران ناپذیری را به پوست و همچنین سلامتی انسان وارد کند.

البته محصولاتی وجود دارند که با لقب (های کپی) در بازار خرید و فروش میشوند ،که در این نوع سعی شده بیشترین شباهت را به محصول اصل داشته و همچنین  از کیفیت بهتری نسبت به دیگر آرایشی ها برخوردار باشند ،اما باز هم این محصولات توانایی رقابت با برند های اصل خود را ندارند . با این شرایط  پیدا کردن محصولی اصل و با کیفیت کار بسیار دشواری میباشد.

 

با این حال آرایشگران از کجا برند های اصل را تهیه میکنند؟؟

بعضی از آن ها هر چند وقت یکبار به کشور های خارجی سفر کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری میکنند.بعضی دیگر نیز این محصولات را به وارد کننده ها ،سفارش میدهند و از آن ها تحویل میگیرند.

اما در این میان عده ایی هوشمندانه ،تمامی محصولات مورد نظرخود را به راحتی از سایت های معروف و مرجع خارجی ،سفارش میدهند و بدون واسطه کار خود را درب محل تحویل میگرند.روزبه روز نیز برتعداد دسته سوم اضافه میشود.زیرا دو راه اول هزینه بر میباشند و زمان را  به مقدار قابل توجهی هدر میدهند.

 

معرفی سایت آرایشی سفورا

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز