آمازون بهترین فصل تعطیلات خود را تجربه کرد

 

آمازون بهترین فصل تعطیلات خود را تجربه کرد

شرکت آمازون عنوان کرده است که بهترین فصل تعطیلات خود تا به امروز را در سال 2016 داشته است که بیشتر از یک میلیون کالا را در سراسر جهان تحویل داده است.

72 درصد از مشتریان آمازون در روز سه شنبه از طریق تلفن همراه اقدام به خرید اینترنتی کرده‌اند و روز 19 دسامبر شلوغ‌ترین روز کاری این شرکت در فصل تعطیلات بوده است. مدیر اجرایی بخش مشتریان جهانی آمازون، جف ویلک[1] گزارش داده است که آمازون اکو و نسخه کوچکتر آن، اکو دات بهترین فروشندگان در این بازه زمانی بوده‌اند.

بیشترین فروش این شرکت متعلق به کی-کاپ‌های Keurig (نوعی پودر قهوه)، انیمیشن «در جستجوی دوری»، اپلیکشین Gear متعلق به شرکت سامسونگ الکتریک به همراه هدست واقعیت مجازی و بازی‌های ویدئویی Pokémon Sun و  Pokémon Moon می‌باشد.

سهام Amazon در صبح روز 27 دسامبر 1.4 درصد و به مقدار 771.24 دلار افزایش یافت.

آمازون یکی از بزرگترین شرکت‌های خرید اینترنتی است که کالاهایش را به سراسر دنیا ارسال می‌کند. این شرکت در سال 1994 در سیاتل آمریکا تأسیس شد و کار خود را با فروش کتاب به صورت اینترنتی آغاز کرد. اما با گسترش فعالیت‌هایش هم اکنون به فروش محصولاتی چون کتاب، فیلم، بازی‌های الکترونیک، وسایل الکترونیکی، لوازم منزل، پوشاک، وسایل ورزشی و… می‌پردازد. آمازون چند سالی است که به عرصه تولید تلفن همراه هوشمند، تبلت، کتابخوان دیجیتال، تلفن و تلویزیون وارد شده است.

متأسفانه به دلیل وجود تحریم‌ها، این شرکت نمی‌تواند محصولاتش را  به ایران ارسال کند و برای سفارش کالا از این سایت باید به شرکت‌هایی که به عنوان واسطه عمل می‌کنند، مراجعه کنید.

لینک خبر

[1] Jeff Wilke

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز