استقبال خریداران اینترنتی از خرده‌فروشان بین المللی :.:چارسوق، خرید بدون مرز :.:

نیمی از خریداران اینترنتی آمریکایی از خرده‌فروشان بین‌المللی خرید می‌کنند

نیمی از خریداران اینترنتی آمریکایی از خرده‌فروشان بین‌المللی خرید می‌کنند

طبق ششمین مطالعه سالانه UPS Pulse روی خریداران آنلاین،تقریباً نیمی از خریداران اینترنتی آمریکایی از خرده‌فروشان بین‌المللی خرید می‌کنند.

نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد، اگر خرده‌فروشان می‌خواهند با قیمت‌های پایین مقابله کنند بهتر است خدمات اختصاصی بیشتری ارائه کنند.

در میان جمعیت مشتاق خریداران اینترنتی آمریکایی (97 درصد) که از فروشگاه‌ها خرید می‌کنند، تقریباً 81 درصد از آن‌ها قیمت را مهم‌ترین فاکتور در انتخاب‌ها و خریدهای اینترنتی می‌دانند.

و در میان خریدارانی که از خرده‌فروشان بین‌المللی خرید می‌کنند (47 درصد)، 43 درصد از آن‌ها قیمت پایین‌تر این فروشگاه‌ها نسبت به فروشگاه‌های آمریکایی را دلیل خرید معرفی می‌کنند. درحالی‌که 36 درصد از آن‌ها به دنبال محصولات تک و خاصی هستند که در فروشگاه‌های بومی پیدا نمی‌شود.

به گفته eMarketer چشم‌انداز تجارت الکترونیک در حوزه بین‌الملل برای سال‌های 2015-2020 رشد 22 درصدی است و این چشم‌انداز برای تجارت الکترونیک امریکا رشد 155 درصد است.

آلن گرشن هور (Alan Gershenhorn) مدیرعامل UPS می‌گوید: «مرزهای تجارت داخلی و بین‌المللی در حال کم‌رنگ شدن است. اکنون رقابت خرده‌فروشان جهانی شده است و اگر به دنبال برد این رقابت هستند ارائه خدمات اختصاصی راه خوبی است.»

گوشی‌های هوشمند بخش مهمی از خریدهای اینترنتی و فیزیکی را تشکیل می‌دهد. 8 نفر از 10 خریدار اینترنتی از اپلیکیشن های خرده‌فروشی استفاده می‌کنند. به‌علاوه خریداران اپلیکیشن را به وب‌سایت ترجیح می‌دهند چون هم سریع‌ترند وهم تجربه کاربری بهتری دارند.

به گفته گرشن هور «خریداران اینترنتی به‌راحتی از بازارها و بوتیک‌های سراسر جهان خرید می‌کنند، انتظار می‌رود در آینده مرزهای جغرافیایی نقشی در تفکیک خریداران و مشتریان نداشته باشد، بلکه نحوه ارتباط گرفتن آن‌ها تعیین‌کننده باشد. اکنون رقابت بر سر فراهم آوردن انتخاب، کنترل و راحتی است که مشتری می‌خواهد.»

با آمایش خریداران آنلاینی که از خرده‌فروشی‌های بین‌المللی خرید می‌کنند، می‌توان اولویت‌های آن‌ها را به ترتیب زیر دسته‌بندی کرد: مشخص بودن هزینه خرید شامل وظایف و کارمزد (77 درصد)، نمایش قیمت به ارز بومی خریدار (76 درصد)، معتبر بودن خرده‌فروشی (74 درصد) و سرعت تحویل کالا (66 درصد)

بخش اعظم خرده‌فروشانی که خریداران آنلاین آمریکایی از آن خرید می‌کنند در چین قرار دارند (61 درصد) و باقی خرده‌فروشان به تفکیک ترافیک عبارت‌اند از: بریتانیا (23 درصد)، کانادا (15 درصد) و ژاپن (14 درصد).

Share

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *