اپل بیشترین سهم فروش هدفون های بلوتوثی دنیا را در اختیار دارد. چارسوق خرید بدون مرز

اپل 40% از فروش هدفون‌های بلوتوثی را در اختیار دارد

اپل 40% از فروش هدفون‌های بلوتوثی را در اختیار دارد

اپل در بازار هدفون‌های بلوتوثی بیشترین سهم را در اختیار دارد

در گزارش جدیدی از  Slice Intelligence نشان داده شده‌ است که ایرپادهای[1] اپل و هدفون‌های وایرلس Beats چه میزان از بازار هدفون‌های بلوتوثی را در اختیار دارند.

پاسخ این است که تأثیر اپل در این صنعت بسیار زیاد است. بر اساس داده‌های Slice Intelligence، فروش ایرپادهای اپل در 13 دسامبر، 10 برابر بیشتر از کل فروش سال 2016 بوده است. آغاز فروش این ایرپادها با فروش آنلاین آن ها در جمعه‌ی سیاه[2] و دوشنبه‌ی سایبری[3] همگام شد و طبق گزارش  9TO5Mac، سیزده دسامبر را به بزرگترین روز فروش آنلاین این هدفون‌ها در کل سال تبدیل کرد.

ایرپادهای اپل به تنهایی 50 درصد از فروش آنلاین کل هدفون‌های وایرلس جهان را در بر می‌گیرند و این رقم در دسامبر گذشته به 75 درصد افزایش یافت.

اما ایرپادهای اپل تنها هدفون‌های بلوتوثی جهان نیستند. هدفون‌های Beats بیست و پنج درصد از سهم بازار را تا نوامبر سال 2016، یعنی یک ماه قبل از لانچ این ایرپادها، در اختیار خود داشتند. این تعجب آور نیست که از آن زمان به بعد ایرپادهای اپل، با کسب 26 درصد از سهم بازار به رهبر هدفون‌های بلوتوثی در بازار این محصولات تبدیل شدند.

اپل

در حالی که ایرپادها برای گوش کردن به آهنگ و فیلم طراحی شده‌اند، ناظران این صنعت باور دارند که این محصول فراتر خواهد رفت. بر طبق گزارشی از  Seeking Alpha، ایرپادها یک رابط کاربری نوآورانه را به کاربران پیشنهاد می‌دهند که توسط Siri، دستیار شخصی دیجیتالی اپل کنترل می‌شود.

ایرپادها ارزش هدفون‌های بلوتوثی را تا حد زیادی بالا می‌برند و کاربری‌های جدیدی را به این محصولات اضافه می‌کنند. مانند اتصال ساعت هوشمند به یک گوشی بسیار راحت و ایجاد یک فضای نیمه خصوصی در هنگامی که تلفن همراه هوشمند شما در داخل کیفتان است. قیمت این ایرپادها در سایت رسمی فروشگاه آن 159 دلار است.

[1] AirPod

[2] Black Friday

[3] Cyber Monday

Share

1 دیدگاه

  1. ميخوام

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *