eBay برای مقابله با آمازون باید با Etsy ادغام شود. چارسوق خرید بدون مرز

برنامه‌ی رشد برای eBay: خرید Etsy

برنامه‌ی رشد برای eBay: خرید Etsy
یک تحلیلگر، ادغام شرکت‌های فروش آنلاین را برای مقابله با آمازون پیشنهاد داد

بیاید به احتمالات نگاهی بیندازیم: شرکتی که به شما کمک می‌کند تا کالاهایی را که در انباری پیدا کرده‌اید، بفروشید، به شرکتی که صنایع دستی خانگی شما را می‌فروشد، ملحق شود. این ممکن است عملی شود و بسیار موفق باشد.

در تحلیلی که جیمز کاک مک (James Cakmak) منتشر کرده است، اشاره کرده است که ممکن است eBay همچنان رشد خود را داشته باشد، اما می‌تواند کمک‌هایی از خارج را نیز در نظر بگیرد. یکی از فرصت‌هایی که می‌تواند محقق شود، بازار فروش آنلاین صنایع دستی Etsy است.

دو شرکت ترکیب شده می‌توانند دنباله‌ی وسیع‌تری از کالاها را در برخواهد گرفت و باعث خواهد شد که بهتر بتواند با آمازون رقابت کند. چرا که فلسفه‌ی اصلی آمازون گسترش انتخاب‌هاست.

آمازون کسب و کارهای دست ساز خود را دارد، با نام دست ساز (Handmade)، اما انتخاب‌های Etsy صد برابر بیشتر است و هرچه که باعث برتری نسبت به آمازون شود، برد است. کاک مک اشاره کرده است که eBay می‌تواند به Etsy در گسترش کسب و کار در خارج از کشور کمک کند. هر دو شرکت در تلاش هستند تا از آموزش ماشینی برای بهبود عملیات جستجو استفاده کنند.

ebay

Etsy کسب و کار کارآمدتری است. چرا که نرخ کارآمدی آن 13% است و این رقم برای eBay تنها 8.5% می‌باشد. پس Etsy می‌تواند به بالا بردن سود eBay کمک کند.

Etsy یک وبسایت تجارت الکترونیک است که بر روی کالاهای دست ساز و یا ساخته‌های منحصر به فرد کارخانه‌ها تمرکز دارد. این محصولات بازه‌ی زیادی را از جمله هنر، عکاسی، پوشاک، زیورآلات، غذا، آرایشی بهداشتی، اسباب بازی و غیره شامل می‌شود. خیلی از فروشندگان نیز وسایل ساخت محصولات دست‌ساز را به فروش می‌رسانند. در این سایت محصولات باید قدمت 20 ساله داشته باشند و هر فروشنده برای فروش هر محصول باید 0.2 دلار کارمزد به Etsy پرداخت کند.

Share

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *