اسباب‌بازی های فیشر پرایس (Fisher-Price) :.:چارسوق، خرید بدون مرز:.:

معرفی برند اسباب‌بازی فیشر پرایس (Fisher-Price)

معرفی برند اسباب‌بازی فیشر پرایس (Fisher-Price)

در صنعت ساخت اسباب‌بازی در تمام دنیا رقابت تنگاتنگی وجود دارد. فعالان این صنعت سعی می‌کنند اسباب‌بازی‌هایی بسازند که علاوه بر آموزنده بودن و رشد استعداد و خلاقیت کودک، از سلامت کافی نیز برخوردار باشند و به کودک آسیب نزنند.

شرکت Fisher-Price یک شرکت آمریکایی است که به تولید اسباب‌بازی برای کودکان می‌پردازد. این شرکت در سال 1930 توسط هرمن فیشر (Herman Fisher) و اروینگ پرایس (Irving Price) تأسیس شد و نام  Fisher-Priceاز ترکیب اسامی این دو نفر به وجود آمده است. فیشر-پرایس از سال 1930 تقریباً 5000 اسباب‌بازی مختلف تولید کرده است.

یکی از محبوب‌ترین خط تولیدهای فیشر پرایس اسباب‌بازی‌های آدم کوچولوهاست. علاوه بر این، بعضی از اسباب‌بازی‌ها و برندهای اسباب‌بازی از جمله Power Wheels، View-Master ،  Rescue Heroes، Chatter Telephone،  برای سال‌ها در بین مردم محبوب بوده‌اند و زیر مجموعه‌ی این شرکت بوده‌اند. سایر برندهایی که تحت نام فیشر پرایس بازاریابی می‌شوند، عبارتند از: DisneySesame StreetDora the Explorer و See ‘n Say.

فیشر پرایس همچنین محصولات مراقبت از نوزاد و اسباب‌بازی‌های الکترونیکی را برای کودکان پیش دبستانی طراحی می‌کند و به فروش می‌رساند.

Share

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *