چگونه در خرید اینترنتی بهترین قیمت را بیابیم؟

یافتن کمترین قیمت در خرید اینترنتی

اگر به دنبال کالای مشخصی برای خرید به صورت اینترنتی هستید و می‌خواهید کمترین قیمت را پیدا کنید، وبسایت‌هایی وجود دارند که به راحتی این کار را برای شما انجام می‌دهند. وقتی که نام کالایتان را در این سایت‌ها جستجو می‌کنید، لیستی از سایت‌هایی که این کالا را پیشنهاد می‌دهند، به همراه قیمت، هزینه حمل و رتبه و اطلاعات فروشنده نشان داده می‌شود و می‌توانید از آنجا انتخاب بهتری را انجام دهید. در ادامه به معرفی بعضی از این سایت‌ها می‌پردازیم:

 

 

PriceGrabber.com

سایتی برای یافتن ارزانترین قیمت یک کالا

در این سایت قسمتی برای جستجو وجود دارد. نام کالای خود را وارد کنید و دکمه‌ی search را انتخاب کنید. سپس لیستی از فروشندگانی که این کالا را عرضه می‌کنند به شما نشان داده می‌شود. قیمت و رتبه‌ی فروشنده نیز در زیر آن وجود دارد و با انتخاب هر کالا به سایت اصلی فروشنده خواهید رفت. در قسمت سمت چپ منویی وجود دارد که از این منو می‌توانید دسته بندی کالای خود را انتخاب کنید و محصولات مشابه آن را ببینید. همچنین اپلیکیشن این سایت نیز وجود دارد که کار با آن بسیار راحت است.

 

Google Shopping

در این سایت کالای مورد نظر خود را جستجو کنید. لیستی از قیمت‌های مختلف نمایش داده خواهد شد که از کمترین به بیشترین مرتب شده است. در هر قیمت فروشنده‌ای که بالاترین رتبه را دارد در نمایش اولیه می‌آید و برای دیدن سایر فروشندگان که کالا را با این قیمت عرضه می‌کنند، باید بر روی Compare prices کلیک کنید. علاوه بر این در قسمت سمت چپ می‌توانید اندازه، قیمت، فروشنده و نوع کالا را انتخاب کنید تا جستجوی دقیق‌تری داشته باشید.

 

DealNews.com

در این سایت تیمی از شکارچیان حراج‌ها مشغول به کار هستند و میلیون‌ها محصول از بیش از 2000 خرد‌ه‌فروش اینترنتی را رصد می‌کنند و این سایت را بیش از 200 بار در روز به‌روزرسانی می‌کنند. علاوه بر این، این سایت با فروشندگانی کار می‌کند که حراجی‌های منحصر به فردی را ارائه می‌کنند که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید مانند آن را بیابید. تصویر محصول و اطلاعات کلی، از جمله قیمت اصلی، قیمت حراج و اینکه آیا این قیمت کمترین قیمت هست نشان داده می‌شود. شما می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید و از حراج محصولات در دسته‌هایی که برایتان جالب است، مطلع شوید.

 

Ben’s Bargains

این سایت 2000 خرده‌فروش را دنبال می‌کند و 150 تا 200 حراج را به صورت روزانه منتشر می‌کند. همچنین قیمت‌های قبلی محصول را نیز نشان می‌دهد. کاربران می‌توانند در این سایت ثبتنام کنند تا بر اساس محصول، برند، فروشگاه و قیمت از حراج‌ها مطلع شوند. یکی از قسمت‌های جالب این سایت بخشی تحت عنوان «ارزان‌تر از آمازون» است و حراج‌هایی که به طور قابل توجهی از غول خرده‌فروشی دنیا ارزان‌تر است را نمایش می‌دهد.

 

Brad’s Deals

ویرایشگران این سایت بهترین قیمت‌ها، کوپن‌های تخفیف و جوایز فروشگاه‌ها را در 3800 خرده‌فروش اینترنتی بررسی می‌کنند. جستجو در این سایت بسیار راحت است و به شما اجازه می‌دهد که حراج‌ها را به صورت جدید‌ترین و پرطرفدارترین مرتب کنید. اخیراً این سایت دوباره طراحی شده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا فروشگاه‌ها و کوپن‌های محبوبشان را تعیین کنند. شما همچنین می‌توانید در این سایت ثبتنام کنید تا به صورت روزانه، دوبار در هفته یا هفتگی ایمیل‌های تخفیف را دریافت کنید.

 

Slickdeals.net

سایتی جامع برای یافتن حراج‌های عالی

این سایت کالاهای تخفیف خورده را بدون طبقه‌بندی در صفحه اصلی خود قرار می‌دهد. این کالاها از وسایل تکنولوژی گرفته تا اسباب‌بازی و لباس را در بر می‌گیرد. همچنین کوپن‌های تخفیف در سایت‌های مطرح خرید آنلاین در این سایت قرار داده می‌شوند. این سایت یکی از محبوب‌ترین سایت‌ها برای یافتن حراج‌ها می‌باشد و تخفیف‌های شگفت‌انگیزی را در این سایت خواهید یافت.

 

Offers.com

این سایت حراج‌های بیش از 6000 سایت و شرکت را مورد بررسی قرار می‌دهد و آن‌ها را در 300 دسته از جمله پوشاک، لوازم الکترونیکی، اسباب‌بازی، لوازم سفر و غیره قرار می‌دهد. شما می‌توانید بر اساس فروشگاه و برند، نوع تخفیف، مناسبت‌ها و تعطیلات و غیره جستجو کنید و تخفیف مورد نظر خود را بیابید. این سایت همچنین حراج‌های محلی در 75 شهر مختلف اعلام می‌شوند.

FreeShipping.org

هزینه‌های بالای حمل و نقل در بسیاری از موارد افراد را از خرید اینترنتی باز می‌دارد. این سایت کوپن‌های حمل و نقل رایگان را برای بیش از 4000 فروشنده از جمله Best Buy، Lands’ End و Target ارائه می‌کند.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز