خرید اینترنتی به معنی کسب و کار پر رونق‌تر برای UPS است

هرچه که مردم بیشتر خرید اینترنتی انجام می‌دهند،‌ به معنی این است که بسته‌های بیشتری باید توسط UPS ارسال شود. این شرکت گزارش داد که بیش از 712 میلیون بسته را در سراسر جهان جا به جا کرده است که رکوردی جدید است و از سال 2015، شانزده درصد افزایش داشته است. در طی یک سال،‌ حجم بسته‌ها با 4.6 درصد افزایش به 4.868 میلیارد در سال 2016 رسید.

دیوید ابنی (David Abney)‌ مدیرعامل UPS در این مورد گفته است: «درآمریکا، ما بر روی مواردی سرمایه‌گذاری می‌کنیم که شبکه‌ی ما را قادر سازد تا خدمات به موقع داشته باشیم، حتی در زمانی که حجم تحویل‌ها بیش از حد باشد».

تحویل به مشتریان، که معمولاً درآمد کمتری نسبت به تحویل بین شرکت‌ها دارند،‌ در آخرین فصل سال 2016، 11.5 درصد افزایش یافت و در این دوره‌ی زمانی 55 درصد از حجم مرسولات UPS محسوب می‌شود.

بخشی از سود این شرکت بابت اجرای تکنولويی اتوماسیون مراکز ارسال صرف می‌شود و اکنون در نیمه‌ی برنامه‌ی پنج ساله ای برنامه است. همچنین بخش اجرایی UPS در سال 2017،‌ چهار میلیارد دلار برای هم‌سرعت شدن با تقاضاها هزینه کرد که در مقابل سال‌‌های گذشته که 3 میلیارد دلار بوده است، ‌افزایش داشته است.

در حالی که تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی باعث رونق شرکت‌های پستی مانند UPS می‌شوند،‌ اما با چالش‌هایی نیز مواجه است. انتقال بسته‌ها به یک روش مقرون به صرفه،‌ کارآمد و به موقع چیزی است که UPS همواره به دنبال آن است. اما شرکت مطمئن است که این سال نشانه‌ای برای تغییرات مثبتی است.

ریچارد پرتز (Richard Peretz ) رئیس امور مالی UPS عنوان کرد: «ما همچنین در این فصل به 2.5 میلیون آدرس جدید بسته ارسال کرده‌ایم. آمار UPS نشان می‌دهد که دسترسی گسترده به تجارت الکترونیک، باعث ایجاد چنین فرصت‌ها و چالش‌هایی شده است».

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز