خرید از خارج کشور

 

امروزه خرید های اینترنتی بسیار متدوال تر از قبل صورت میگیرد.در این بین فروشگاه های آنلاین ،هر یک به نوبت سعی میکنند،خدمات به روز تر و ارزشمند تری ارائه کنند .

حال در این کشمکش های پر هیجان و رقابت های عجیب و غریب بازار های مجازی ،بازار سنتی، دیگر مثل سابق رونق اقتصادی خیلی خوبی ندارد و میتوان گفت که جایگاه سابق خود را تا حدی از دست داده است.چرا که بیشتر افراد ترجیح میدهند به جای صرف هزینه و زمان برای یافتن کالا مورد نظر خود،وقت خود را برای کارهای ارزشمند تری اختصاص دهند.

بعضی اوقات هم ممکن است ،کالایی را که بسیار نیاز مند آن هستیم،در اطراف مان،یا حتی شهری که در آن زندگی میکنیم،یافت نشود. در این زمان است که دست به دامان موتور جستوجگر گوگل می شویم ،تا  شاید سایتی را که کالای مورد نظرمان را دارا میباشد ،به ما نشان دهد.

حال تصور کنید ،کالایی را که مدت ها در پی آن هستیم، در اطرافمان، شهری که در آن زندگی میکنیم و حتی در کل کشورمان نیز یافت نمیشود.

اکنون راه چاره چیست؟؟؟ آیا باید کالا خود را  در جایی فراتر از مرز ها جستجو کنیم؟

بله .اما برای اینکار نیازی نیست ، زمان و هزینه زیادی را برای رفتن به یک کشور خاص،  آن هم فقط برای خرید محصول مورد نظر صرف کنیم.بلکه میتوان  ، در منزل خود،بسیار ساده و آسان،سایت های فروش آنلاین خارج از کشور را جستجو کنیم ، کالای خود را خرید داری و درب محل ،تحویل بگیریم.کاری که بیشتر مردم دنیا انجام میدهند.

در اصل فروشگاه های اینترنتی ، پدید آمدند که تمام مردم دنیا به خدمات و محصولات آن ها دسترسی داشته باشند.

اکنون ،این امکان برای مردم عزیز ایران نیز میسر شده است. با وجود تحریم ها و محدودیت های که کشور ایران دارد،اما با کمال خوش حالی ، ما مردم ایران هم میتوانیم ،بسیار راحت و آسان ، مانند دیگر کشور ها ، از هر کجای دنیا که بخواهدیم،بدون محدودیت خرید کنیم.

 

تیم چارسوق هم برای همین منظورپدید آمده است، تا خدمت گذاری مطمعن برای خرید از خارج کشور باشد.با ثبت نام در چارسوق میتوانید ،یک پنل کاربری مختص به خود داشته باشید ،و به راحتی در هر لحظه، هزینه نهایی ، ثبت سفارش  و رهگیری کالای خود را  تنها در چند دقیقه انجام دهید.

 

خرید اینترنتی از سایت های خارجی ، برای مردم  عزیز ایران ،افتخاریست که مدت ها نصیب چارسوق گردیده است.

 

ثبت نام در چارسوق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز