خرید میوه و مواد غذایی از آمازون

AmazonFresh، خدمت نوآورانه‌ی آمازون

شرکت آمازون، بزرگترین غول خرده‌فروشی دنیاست که مسیر پیشرفت را روز به روز با سرعت بیشتری طی می‌کند. این شرکت با هدف تسهیل خرید برای کاربران خود، دست به ابداعات جالبی می‌زند که در اینجا به یکی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

امکان خرید میوه و مواد غذایی به صورت آنلاین، یکی از امکانات ویژه‌ای است که شرکت آمازون از سال 2007 بر روی سایت خود قرار داده است و روز به روز آن را گسترش می‌دهد. این قابلیت با عنوان آمازون فِرِش (AmazonFresh) ابتدا برای ساکنین واشنگتن، لس‌آنجلس و ساننفرانسیسکو امکان‌پذیر شد. اما اکنون به اکثر مناطق آمریکا و انگلیس و شهرهای بزرگی چون توکیو و برلین خدمت‌رسانی می‌کند.

در صورتی که کاربر پرایم (Prime) آمازون باشید می‌توانید مواد غذایی تازه، میوه‌، سبزی، گوشت و لبنیات خود را از این مجموعه تهیه کنید و آن‌ها را درب منزل تحویل بگیرید. اگر شما شیر، تخم مرغ و سایر ملزومات خود را صبح سفارش دهید، همه‌ی آن‌ها را تا بعدازظهر در یخچال خود خواهید داشت. سبزی‌های پاک‌شده و سالادهای مختلف از دیگر گزینه‌هایی است که مشتریان آمازون‌فِرِش می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

اگر کاربر پرایم آمازون نیستید،‌ می‌توانید از سرویس آزمایشی 30 روزه‌ی آن استفاده کرده و بعد از آن شما به یک کاربر پرایم تبدیل می‌شوید و می‌توانید سایر خریدهای مربوط به مواد غذایی تازه را انجام دهید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز