خرید از Shop Spring; شکار ارزان برندها

آیا دوست دارید از برندهای مطرح دنیا خرید کنید؟ اما نگران هزینه و اصل بودن کالاها هستید؟ آیا می خواهید پوشاکی مطابق با مد روز دنیا خرید کنید؟ آیا دوست دارید قبل از خرید، کالای مورد نظر خود را با کالاهای مشابه مقایسه کنید؟ ما به شما توصیه می کنیم که خرید مجازی از shop spring را تجربه کنید.

Spring در سال 2013 در نیویورک سیتی آمریکا تاسیس شد. هدف اصلی این شرکت ارائه امکان خرید پوشاک، اکسسوری، وسایل آرایشی و بهداشتی از برندهای معتبر و مطرح دنیا با قیمتی معقول است. این شرکت در وبسایت خود امکان جستجو در بین هزاران قلم کالای حراج شده و تخفیف خورده را فراهم کرده است. کالاهایی که اغلب تولیدی برندها و شرکت های مطرح دنیا هستند. این کمپانی تنها ظرف سه سال با بیش از هزار برند در زمینه های مختلف شروع به همکاری کرده است و بیش از 180000 قلم کالای متنوع برای عرضه تدارک دیده است.

با مراجعه به وبسایت این شرکت و کلیک بر روی گزینه On sale که در منوی بالای وبسایت تعبیه شده است می توانید لیست اجناس تخفیف خورده را مشاهده کنید. با استفاده از فیلترهایی که در صفحه اجناس تخفیف خورده برای مخاطب قرار داده شده است، به راحتی می توانید نوع کالا یا کالاهای مورد نیاز خود، محدوده قیمتی یا میزان هزینه ای که قصد دارید بپردازید، درصد تخفیف و نام برند را انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که کالاهای تخفیف خورده از نظر رنگ و سایز دارای محدودیت هایی هستند، لذا توصیه می شود اگر قصد خرید کالایی از این لیست را دارید از به تعویق انداختن خرید پرهیز کنید. سایر کالاهای این وبسایت که در قالب های دیگری تقسیم بندی شده اند محدودیتی در سایز و رنگ نداشته و شما می توانید در حین جستجو حتی سایز مورد نظرتان را نیز مشخص کنید.

در هر دسته کالا یک بخشی به عنوان Editor’s pick وجود دارد که لیستی از کالاهای خاص و منحصر به فرد است که توسط کارشناسان وبسایت انتخاب و گزینش شده اند. توصیه ما به شما این است که برای خرید هدیه حتما به این قسمت وبسایت سر بزنید.

از دیگر امکانات این شرکت عرضه تمام محصولات در قالب اپلیکیشن موبایل است. شما به راحتی می توانید اپلیکیشن موبایل این فروشگاه آنلاین را بر روی گوشی اندروید یا آیفون خود نصب کرده و کالای مورد نیاز خود را جستجو کنید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز