در جمعه سیاه از چه سایت‎هایی خرید کنیم؟

 

جمعه سیاه چه روزیست؟

جمعه سیاه یا بلک فرایدی آخرین جمعه نوامبر می‎باشد و آغاز فصل کریسمس است. این روز در آمریکا روز بعد از شکرگزاری یا Thanksgiving می‎باشد. با توجه به اینکه این روز تعطیل نمی‎باشد، از آنچنان اهمیتی برخوردار است که ادارات به کارمندان خود این اجازه را می‎دهند تا در این روز به خرید خود بپردازند.

 

چرا در جمعه سیاه خرید کنیم؟

یکی از تفاوت‎های جمعه سیاه با سایر روزها این است که بیشترین تخفیفات در سال در این روز ارائه می‎شود. فلسفه اصلی این روز ارائهتخفیفات ویژه برای تمامی کالاهاست.  بسیاری از کالاها در جمعه سیاه در پایین‎ترین قیمت‎ خود فروخته می‎شوند. این روز یکی از شلوغ‎ترین روزها برای فروشندگان است. بسیاری از فروشگاه‎ها از ساعت 3 صبح آغاز به کار می‎کنند، این در حالیست که مشتریان از ساعت‎ها قبل پشت در فروشگاه‎ها صف کشیده‎اند.

 

بزرگترین حراجی در دنیا

در این روز هم کالاهای الکترونیکی و هم کالاهای غیر الکترونیکی با تخفیف‎های خوبی ارائه می‎شوند و مشتری باید سریعاً تصمیم خود را برای خرید قطعی کند. در این روز فروشندگان عموماً از تخفیف‎هایی استفاده می‎کنند که به مشتریان این حس القا می‎شود که اگر این کالا را خریداری نکنند چیزی را از دست داده‎اند.

 

خرید ارزان در جمعه سیاه

امروزه حراج جمعه سیاه مخصوص فروشگاه‎های فیزیکی نیست. بسیاری از فروشگاه‎های اینترنتی بزرگ نیز تخفیف‎های قابل توجهی در این روز می‎گذارند که برای مشتریان از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است. با ورود فروشگاه‎های اینترنتی به جمعه سیاه هر سال شاهد تخفیف‎های بیشتری هستیم و رقابت بسیار زیادی را در بین فروشندگان شاهد هستیم.

 

چگونه از جمعه سیاه خرید کنیم؟

با توجه به اینکه بسیاری از حراجی‎های این روز به صورت اینترنتی می‎باشد، شما می‎توانید بوسیله چارسوق، که کارگزار شما در خرید است، از تخفیفات این روز بهره برده و خرید آسان و امنی را همراه ما داشته باشد. چارسوق پلی است بین شما و خرید از سایت‎های خارجی (مانندآمازون و ایبی) و جهت آشنایی با نحوه ثبت سفارش توسط چارسوق، به این لینک مراجعه نمایید.

 

 

 
چرا از چارسوق خرید کنیم؟

 

*ارسال پیش فاکتور در کمترین زمان
*خرید آنی
*کارمزد بسیار مناسب برای تمام سفارشات در روز جمعه سیاه
*کمترین کارمزد حمل
*40 درصد تخفیف در هزینه حمل

شما نیز می‎توانید از طریق وبسایت چارسوق کالای خود را ثبت سفارش کنید و در این روز که مصادف با  3 آذر ماه می‎باشد، از تخفیف‎های جالبی بهره برده و با ما همراه باشید تا محصول مورد نظرتان را سفارش دهیم.

 

فروشگاه‎های برتر برای خرید از جمعه سیاه

بدون شک آمازون یکی از اصلی‎ترین برگزارکننده‎های حراج جمعه سیاه است و در کنار این فروشگاه اسامی همچون ایبی، ای بای، علی بابا و بست بای نیز مشاهده می‎شود.

در اینجا سایت‎هایی که ما برای خرید در جمعه سیاه به شما پیشنهاد می‎کنیم:

Amazon

ebay

ashford

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز