رنگ سال 2017 سبز مایل به زرد است

سبز مایل به زرد، رنگ سال 2017

مؤسسه پنتون رنگ سال 2017 را با برگرفتن از طبیعت، سبز مایل به زرد عنوان کرد. از سال 2000 تا کنون، این شرکت رنگی که فضای فرهنگی امروز را نشان می‌دهد، به عنوان رنگ سال اعلام می‌کند. این رنگ در اشکال مختلف مانند معماری ساختمان‌ها، طراحی داخلی، مد و فشن، غذا، سفر و غیره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سبز به آغازها اشاره دارد: یک سال نوی تازه، یک رژیم غذایی سالم‌تر، روند گیاه‌خواری در حال افزایش، چمن و طبیعت بیرون از منزل در بهار و تابستان. اما به طور برجسته، رنگ سبز مایل به زرد، به مفهوم «محیط زیست» اشاره دارد.

لائورا پرسمن، قائم مقام مؤسسه معتبر پنتون در این باره گفت: «علاقه به بازگشت به طبیعت و آن چیزی که واقعی است، و یافتن راهی برای جدا شدن از تکنولوژی در حال افزایش است. ما به یک توقف و نفس کشیدن نیاز داریم. رنگ سبز به معنی وحدت و جامعه است، اتصال به یکدیگر و یک هدف بالاتر، یعنی طبیعت».

در هفته‌ی فشن نیویورک، طراحان نشان دادند که ما چگونه در این جهان مدرن و جایی که تکنولوژی همیشه و همه‌جا وجود دارد، زندگی می‌کنیم و این نیاز وجود دارد که در طراحی به طبیعت برگردیم. در این راستا، پرسمن به شرکت‌هایی مانند H&M اشاره کرد که برای داشتن محیط زیستی پاک‌تر از مواد اولیه تجدیدپذیر در پوشاک و محصولاتشان استفاده می‌کنند. این رنگ به طور ویژه در محل راه رفتن مدل‌ها در شرکت‌های مختلف از جمله گوچی، کنزو، Bagelencia، مایکل کورس و… به چشم می‌خورد.

موسسه رنگ پنتون یک شرکت استاندارد رنگ است که صنایع مختلف چاپ و پارچه و پلاستیک می‌توانند به این شرکت مراجعه کنند و از درست بودن رنگی که می‌خواهند استفاده کنند، اطمینان حاصل کنند. این شرکت در شهر کارلستات نیو جرسی آمریکا واقع شده است.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز