روز پرایم آمازون، تخفیفات فوق‌العاده برای مشتریان پرایم

روز پرایم آمازون که در 11 ام جولای هر سال اتفاق می‌افتد، تخفیف‌های ویژه‌ای برای مشتریان پرایم آمازون در بر دارد که گاهاً این تخفیفات از تخفیفات جمعه‌ی سیاه همان سال نیز بهتر است. گرچه در سا‌ل‌های گذشته این تخفیفات به صورت 24 ساعته ارائه می‌شدند، امسال روز پرایم کمی زودتر شروع می‌شود. در واقع تخفیفات روز پرایم از ساعت 6 بعدازظهر دوشنبه 10ام جولای (19 تیر) آغاز خواهد شد.

سایت BestBlackFriday.com که تخفیفات را تحلیل و بررسی می‌کند، مقایسه‌ای بین جمعه‌ی سیاه و روز پرایم در سال‌های 20105 و 2016 انجام داده است. آن‌ها دریافتند که در سال 2015، 64 درصد از قیمت‌های روز پرایم بهتر از قیمت‌هایی بود که در جمعه‌ی سیاه همان سال به مشتریان پیشنهاد داده شده بود. در سال 2016 این درصد به 77 درصد افزایش یافت. در هر دو سال، 10 درصد از قیمت‌ها در هر دو روز یکسان بود.

این تخفیف یک روزه (30 ساعته) بیش از 100 هزار حراج در دنیا برای مشتریان پرایم خود ارائه می‌کند. تخفیفات این روز به دو صورت ارائه می‌شود: تخفیفات جرقه‌ای و تخفیفات روز. تخفیفات جرقه‌ای برای دوره‌ی زمانی ثابت و مشخصی موجود هستند، در حالی که تخفیفات روز برای تمام روز برقرار هستند.

برای یافتن بهترین تخفیف‌ها در این روز راه‌های زیادی وجود دارد که به چند مورد از آن‌ها در اینجا اشاره می‌کنیم:

اولین قدم برای یافتن بهترین تخفیفات چک کردن صفحه‌ی تخفیفات امروز (Today’s Deals) است. تخفیفات جرقه‌ای تنها برای زمان کوتاهی موجود هستند یا در تعداد محدودی به فروش می‌رسند. پس قبل از اینکه همه‌ی آن‌ها تمام شود، خرید خود را انجام دهید.

اپلیکیشن فروشگاه آمازون را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و نوتیفیکیشن‌های آن را روشن کنید. در تنظیمات این نوتیفیکیشن‌ها شما می‌توانید گزینه‌ی «Watched» و «Waitlisted Deals» را روشن نگه دارید تا هیچ تخفیفی را از دست ندهید.

لیستی داشته باشید تا تخفیف‌ها را از دست ندهید. قبل از اینکه وارد آمازون شوید لیستی تهیه کنید و به دنبال محصولی بگردید که می‌خواهید بخرید. ممکن است ماه جولای باشد، اما روز پرایم آمازون یک شانس عالی برای انجام خریدهای کریسمس با قیمت‌های پایین است.

همچنین شما می‌توانید از افزونه‌ی Amazon Assistant بر روی گوگل کروم خود استفاده کنید تا از بهترین و آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید.

این کاهش قیمت در کالاهایی مانند لباس، محصولات تکنولوژیک، کالاهای مرتبط با کودک و سایر کالاها وجود دارد.

برای استفاده از تخفیفات این روز کافیست به محض اینکه کالای خود را با تخفیف مناسبی پیدا کردید، سفارش خود را ثبت کنید و در صورتی که زمان محدودی به این تخفیف اختصاص داده شده است، با دفتر چارسوق تماس بگیرید تا خرید شما در زمان مشخص شده خریداری شود.  برای اطلاع بیشتر از نحوه‌ی خرید و ثبت سفارش نیز می‌توانید از راهنمای چارسوق استفاده کنید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز