سوالات متداول

سوالات کلی

چارسوق چیست؟

چارسوق چیست؟

چارسوق کارگزار مطمئن و حرفه‌ای شما برای خرید کالا از وبسایت ها و فروشگاه های آنلاین خارج از کشور است. اگر کالایی را جستجو می کنید که در بازار داخلی آن را نمی‌یابید، اگر می‌خواهید بی واسطه از کمپانی‌های اصلی خرید کنید، دیگر نگران تبدیل ریال به ارز خارجی، ارسال کالا به ایران نباشید. لینک اینترنتی کالای خود را به چارسوق بدهید و ظرف چند روز سفارش خود را در آدرستان دریافت کنید.

چرا چارسوق را انتخاب کنم؟

چرا چارسوق را انتخاب کنم؟

افتخار می کنیم که با توجه به تجربیات چندین ساله تیم چارسوق در خرید کالا از سرتاسر جهان و جلب رضایت مخاطبان و مشتریان، در کنار پشتیبانی منظم شرایطی را فراهم آورده ایم که هموطنان عزیز بتوانند بدور از هرگونه نگرانی اقدام به خرید کالاهای مورد نیاز خود کنند. شما می توانید با استفاده از خدمات چارسوق، بالاترین کیفیت را با منصفانه ترین قیمت تجربه نمائید.

چارسوق چه مزایایی دارد؟

چارسوق چه مزایایی دارد؟

خرید بدون مرز! شعار چارسوق است. امکان پیگیری 24 ساعته سفارش، پاسخگویی مسئولانه، سرعت در ارسال سفارش، بیمه چارسوق، ارسال رایگان به درب منزل، قیمت منصفانه و مناسب در مقایسه با سایر رقبا، عدم دریافت کل مبلغ پیش فاکتور تا پیش از دریافت کالا، همگی از مهم ترین مزایای کار با چارسوق است. چارسوق خیلی سریع و مطمئن است و نگرانی عملیات گمرکی را از ذهن مشتریان خود برداشته ‌است. با چارسوق محدود یه یک وبسایت مشخص یا طیف مشخصی از محصولات نیستید.

آیا چارسوق تحویل سریع و اکسپرس دارد؟

آیا چارسوق تحویل سریع و اکسپرس دارد؟

بله. چارسوق مفتخر است که می تواند بنا به درخواست مشتری، کالا را با شرایط تحویل سریع و اکسپرس در هر جای ایران تحویل دهد. مثلا حتی می‌شود یک هفته ای برای شما از آمریکا خرید انجام شده و به شما تحویل شود. البته سرویس اکسپرس چارسوق مسلما هزینه اضافه‌تری خواهد داشت. اگر سفارشتان فوری است، در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و پیش‌فاکتور ارسال اکسپرس را برایتان ارسال کنند.

سیاست های تشویقی چارسوق برای مشتریانش چیست؟

یاست های تشویقی چارسوق برای مشتریانش چیست؟

با عضویت در باشگاه مشتریان چارسوق می‌توانید از تخفیفات ویژه برای مشتریان عضو باشگاه برخوردار شوید. این تخفیفات در وبسایت نیک پی (سامانه پرداخت ارزی ما) نیز شامل حال مشتریان عزیزمان می شود.

روند کلی خرید از طریق چارسوق چگونه است؟

روند کلی خرید از طریق چارسوق چگونه است؟

ابتدا با مراجعه به سایت چارسوق با استفاده از بخش تخیمن قیمت (یا همان ماشین حساب صفحه اول سایت) ، قیمت تخمینی کالای خود را مشاهده نمایید. در ادامه می توانید از بخش ثبت سفارش کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید. ظرف حداکثر 3 روز کاری پیش فاکتور از طرف چارسوق برای شما ارسال خواهد شد. با پرداخت مبلغ تعیین شده در پیش فاکتور از بخش پرداخت هزینه، خرید شما نهایی شده و بعد از مدت زمان مشخص شده در پیش فاکتور کالا درب منزل شما تحویل می گردد. طی این مدت می توانید وضعیت کالای خود را از طریق پنل کاربری مشاهده نمایید.

چطور به چارسوق اعتماد کنم؟

چطور به چارسوق اعتماد کنم؟

داشتن تجربه و سابقه فعالیت اینترنتی بیش از 8 سال خود نشان از صداقت و امانت داری گروه چارسوق دارد. نماد اعتمادالکترونیکی ابزاری است که هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید و چارسوق مفتخر است که به منظور جلب اعتماد و اطمینان مشتریانش اقدام به اخذ این نماد کرده است. شما با کلیک بر روی نماد الکترنیکی می تواند مشخصات ما را در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت مشاهده کنید. همچنین وب سایت چارسوق دارای پروانه کسب از انجمن صنفی کسب و کارهای الکترونیکی است.

آیا امکان مراجعه حضوری جهت اخذ مشاوره و انجام خرید وجود دارد؟

آیا امکان مراجعه حضوری جهت اخذ مشاوره و انجام خرید وجود دارد؟

ثبت سفارش و پرداخت تنها از طریق پنل کاربری شما امکان پذیر است. اگر در ساخت پنل کاربری مشکلی دارید و جهت یافتن پاسخ سوال هایتان و نیز دریافت خدمات مشاوره حضوری هر زمان که مایل بودید در ساعات اداری شنبه تا پنج شنبه به دفتر تهران ما تشریف بیاورید. قدمتان روی چشم!