محبوب ترین کسب و کارها در نزد مشتریان آمریکایی در سال 2016 :.:چارسوق، خرید بدون مرز:.:

محبوب‌ترین کسب و کارها در نزد مشتریان آمریکایی در سال 2016

محبوب‌ترین کسب و کارها در نزد مشتریان آمریکایی در سال 2016

شاخص جدیدی در گروه NDP نشان داد که شرکت‌های والمارت (Walmart)،‌ مک دونالد (McDonald’s) و تارگت (Target) سه فروشنده‌ی برتر در حوزه‌ی غذا و خرده فروشی هستند که در سال 2016 از هر 6 مشتری آمریکایی، 5 نفر از آن‌ها خریداری می‌کنند.

بر اساس گزارشی، شاخص نفوذ پرداخت، بر اساس پاسخ میلیون‌ها مشتری در تمام فروشگاه‌ها و رستوران‌های آمریکا، چه به صورت حضوری و چه آنلاین اندازه‌گیری شد و به این سوال پاسخ داده شد که «چند درصد از تمام مشتریان در هر فروشگاه یا رستوران خرید انجام می‌دهند؟». این اطلاعات از بیش از 50000 مشتری که با اپلیکیشن موبایل خرید انجام داده بودند و بیش از 4 میلیون مشتری اینترنتی جمع‌آوری شد.

گزارش نشان می‌دهد که 84 درصد از مشتریان آمریکایی در سال گذشته پولشان را در والمارت،‌ مک دونالد و تارگت خرج کرده‌اند. برنده‌ی بزرگ در بازار رستوران‌ها، Chick-fil-A بود که 5 درصد افزایش نقطه‌ای را در فروش خود تجربه کرد. این در حالی است که بیشترین افزایش در قسمت خرده‌فروشی متعلق به شرکت Dollar Tree است که شاهد 3 درصد افزایش نقطه‌ای بوده است. قابل توجه است که هر دو شرکت Chick-fil-A و Dollar Tree به طرز گسترده‌ای در حال توسعه‌ی فعالیت‌های خود هستند.

مارشال کوهن، تحلیلگر گروه  NPD در این باره می‌گوید: «مبارزه برای هر دلار مشتری بالا گرفته است و ما باید از مطالعه درباره‌ی آنچه مشتریان می‌خرند دست برداریم و به اینکه چگونه پولشان را خرج می‌کنند، بپردازیم».

Share

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *