معرفی برند ایتالیایی فندی (Fendi)

حتما تا به حال کیف دستی‌های زنانه «باگتی» برند فندی توجه شما را به خود جلب کرده‌اند. ادواردو و ادله فندی، زن و شوهر جوان ایتالیایی در سال 1925 میلادی این برند ایتالیایی را در رم تأسیس کردند و در ابتدا به فروش محصولاتی که با خز تولید می‌شدند،‌ پرداختند و سپس کم کم به حوزه مد و فشن وارد شدند. پس از ادله،‌ پنج خواهر دیگر وی وارد این شرکت شدند و به رشد این برند کمک کردند.

سلبریتی‌هایی که از طراحی‌های لباس فندی استفاده می‌کنند عبارتند از:‌ نیکول کیدمن،‌ جنیفر لوپز، کامرون دیاز، کیت باسورث، کیم کاترال،‌ لیو تایلر، سلنا گومز، الیزابت تیلور، اوا مندز و لینزی لوهان. فندی اکنون در 25 کشور جهان بیش از 160 بوتیک دارد و به فروش محصولاتی چون عطر و ادکلن،‌ کیف و کفش، لباس و لوازم چرم،‌ ساعت و عینک می‌پردازد. این برند در سال 2001 توسط کمپانی فرانسوی LVMH خریداری شد. در سال 2007،‌ 44 مدل چینی و 44 مدل از سراسر دنیا در کنار دیوار چین راه رفتند و طراحی‌های برند فندی را به نمایش گذاشتند.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز