معرفی برند تایوانی ASUS

 

شاید برای شما هم سوال باشد که نام برند ASUS از کجا آمده است. این نام از چهار حرف آخر کلمه‌ی Pegasus آمده است که به معنای اسب بالداری در اسطوره‌های یونان است و قدرت،‌ روح خلاق و چالاک این موجود افسانه‌ای را نشان می‌دهد. شرکت ایسوس که موفق‌ترین شرکت کامپیوتری کشور تایوان است،‌ در سال 1990 تأسیس شد و به تولید مادربوردهایی بر پایه پردازنده اینتل پرداخت. اما ایسوس به تولید همین محصول اکتفا نکرد و به تولید کارت‌های گرافیک،‌ تجهیزات شبکه، نوت بوک،‌ نت بوک، تبلت، صفحه نمایش، کارت صدا، تجهیزات سرور، UPS و GPS نیز پرداخت. تجهیزات کامپیوتری ایسوس از بهترین‌های جهان هستند و تمام سایت‌های معتبر جهان به
این واقعیت اعتراف می‌کنند.

ایسوس با 6067 نفر پرسنل در 7 کارخانه در سراسر جهان،‌ درآمدی معادل 472 میلیارد دلار دارد و سود خالص آن 17 میلیارد دلار (در سال 2015) است.  در رده‌بندی سال 2016 درباره‌ی بهترین لپتاب‌های دنیا،‌برند ایسوس در رده‌ی سوم قرار داشت. برند ایسوس در رنکینگ وال استریت ژورنال آسیا برای مانیتورهای خود در رده‌ی اول قرار دارد و این به دلیل کیفیت و خدمات بالای آن است. ASUS به حوزه‌ی تبلت نیز وارد شده است و در فروش تبلت در بازار ایران بین سه برند اول قرار گرفته است. ایسوس در تولید گوشی‌های موبایل خود همواره به خلاقیت توجه می‌کند و به زودی در زمره مطرح‌ترین شرکت‌های این حوزه قرار می‌گیرد.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز