معرفی برند دی اند جی (Dolce&Gabbana)

دومنیکو دلچه و استفانو گابانا برای اولین بار در سال 1980به عنوان دستیار در یک کارگاه هنری در مسلان ایتالیا همدیگر را ملاقات کردند و از سال 1982 همکاری با یکدیگر را آغاز کردند. چهار سال بعد اولین مجموعه لباس‌های زنانه خود را ارائه کردند که با استقبال زیادی مواجه شدند و بعد از آن شعبه‌هایی برای برند Dolce&Gabbana خود در ایتالیا، ‌انگلیس و آمریکا تأسیس کردند. این دو فرد لباس‌هایی را برای مدونا، مونیکا بلوچی، ایزابل روسلینی، نیکول کیدمن، دمی مور طراحی می‌کنند.

دلچه و گابانا در طراحی‌های خود از فیلم‌ها بسیار تأثیر می‌پذیرند. آن‌ها ابتدا به یک داستان فکر می‌کنند و متناسب با شخصیت‌های آن لباس‌ها را طراحی می‌کنند. دلچه و گابانا دو برند اصلی را در زیرمجموعه‌ی خود دارد: یکی Dolce&Gabbana که برند رسمی‌تری است و به کالاهای لوکس و گرانقیمت اختصاص دارد و علاوه بر لباس،‌ به تولید و فروش لباس شنا،‌ عینک آفتابی،‌ عطر و کیف نیز عرضه می‌کند. دیگری D&G است که غیررسمی‌تر است و در طراحی و تولید لباس‌هایش به گرایشات فصلی توجه دارد و جوانان محصولات این برند را بیشتر می‌پسندند و از آن بیشتر خرید می کنند. علاوه بر این دو،‌ برند D&G Junior به تولید محصولات برای کودکان زیر 11 سال می‌پردازد.

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز