معرفی برند رالف لورن (Ralph Lauren)

رالف لورن یک طراح مد و خیر آمریکایی است که در 1939 چشم به جهان گشود و شرکت مولتی میلیاردی  Ralph Lauren را تأسیس کرد. این برند همچنین به خاطر کلکسیون اتومبیل‌های کمیاب خود نیز معروف است که بعضی از آن‌ها در موزه‌ها به نمایش در می‌آیند. در اکتبر 2016، فوربس ارزش دارایی او را 5.5 میلیارد دلار تخمین زد که رالف لورن را به 233 امین فرد ثروتمند جهان تبدیل کرد.  رالف لورن به خرید لباس علاقه‌ی بسیاری داشت و از نوجوانی برای اینکه بتواند لباس‌های بیشتری بخرد، کار می‌کرد. او بعد از دبیرستان، اولین کار جدی خود را با فروش کراوات آغاز کرد.

رالف لورن در سال 1979 اولین فروشگاه پولو را در لندن افتتاح کرد و این کار نقطه‌ی آغاز شهرت جهانی وی شد. او ابتدا به تولید پوشاک آقایان می‌پرداخت اما به مرور پوشاک زنانه و پوشاک اسپرت را نیز به تولیدات خود افزود. این برند امروزه محصولات دیگری چون کیف، عطر، عینک آفتابی و لوازم خانه نیز تولید می‌کند. رالف لورن از سال 1970 تا کنون بیش از 30 جایزه را از آن خود کرده است و همواره به عنوان یکی از محبوب‌ترین برندها در زمینه پوشاک مطرح بوده است.

 

 
بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز