معرفی برند کریستین لوبوتین (Christian Louboutin)

کریستین لوبوتین،‌ طراح فرانسوی است که در سال 1964 در پاریس به دنیا آمد. او از کودکی به طراحی کفش علاقه داشت و برای شرکت‌هایی چون شنل و سنت لورن طراحی‌هایی را انجام داد. بسیاری از طرح‌های لوبوتین برگرفته از فرهنگ‌های شرقی مانند فرهنگ‌های مصری و هندی هستند. ویژگی منحصر به فرد این برند رنگ قرمزی است که در اکثر محصولات آن قابل مشاهده است. بسیاری از زنان و دختران شیفته‌ی رنگ قرمز کف کفش‌های کریستین لوبوتین هستند و دوست دارند که حداقل یکی از محصولات آن را در کمد خود داشته باشند.

اصلی‌ترین محصول این برند لباس و کفش‌های زنانه است اما به تازگی به تولید کفش‌های مردانه و همچنین لوازم آرایش نیز پرداخته است. وبسایت رسمی لوبوتین بعضی از محصولاتش را به صورت اینترنتی به فروش می‌رساند و تنها مرجع رسمی برای فروش اینترنتی این برند است. سلبریتی‌های معروفی چون جنیفر لوپز،‌ لیدی گاگا و‌ ویکتوریا بکهام از مشتریان اصلی این برند هستند. لوبوتین در سال‌های 2007 تا 2009 عنوان معتبرترین کفش‌های زنانه‌ی دنیا را از آن خود کرد.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز