معرفی برند Dsquared2

برادران دو قلوی Dean and Dan Caten راه خود را در زمینه‌ی مد و فشن از مدرسه‌ی طراحی Parson’s در سال 1984 در نیویورک آغاز کردند. هشت سال بعد،‌ این دو برادر کانادایی به ایتالیا مهاجرت کردند تا برند خود را تأسیس کنند. در سال 1995 اولین کلکسیون مردانه‌ی خود را تحت نام Dsquared2 روانه‌ی بازار کردند. موفقیت این دو برادر در لباس‌های مردانه باعث شد که بتوانند کار خود را توسعه دهند و در سال 2002 اولین مجموعه‌ی لباس‌های زنانه را تولید کنند. بعد از اینکه به خوبی در بازار شناخته شدند، ‌به تولید عطر و کفش روی آوردند.

نمایش‌های این برند همواره پر از انرژی و هیجان است و همواره از خوانندگان و موزیسین‌های معروف مانند Rihanna و Christina Aguilera برای شرکت در این نمایش‌ها دعوت می‌شود. در اکثر مجموعه‌های Dsquared2 تضاد بدون مرزی دیده می‌شود. برای مثال در عین حال که اسپورت هستند، ‌پر زرق و برق نیز هستند یا هم مردانه هستند و هم زنانه. دین و دن کاتن زندگی‌شان را بین میلان و لندن تقسیم کرده‌اند و این برند را تحت این شعار معرفی می‌کنند:‌ «تولد در کانادا،‌ زندگی در لندن،‌ ساخت در ایتالیا». این دو برادر برای طراحی‌های خود جایزه‌های زیادی دریافت کرده‌اند و بارها به عنوان بهترین طراحان شناخته‌ شده‌اند. همچنین برند Dsquared2 در سال 2003 اسکار دنیای فشن را از آن خود کرد.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز