معرفی سایت ترکیه ایی morhipo

 

گروه بوینر Boyner Group در سال ۲۰۱۳، فروشگاه آنلاین مورهیپو را جهت فروش محصولات مد و سبک زندگی راه اندازی کردند.  وب‌سایت مورهیپو با کمک جدیدترین نوآوری‌ها در عرصه تجارت الکترونیک، تجربه متفاوتی را برای خریداران محصولات پوشاک زنانه، پوشاک مردانه، پوشاک کودکان، لوازم جانبی و تزیینی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پارچه و دکوراسیون منزل فراهم می کند.علاوه  بر این کاربران عضو در این سایت می‌توانند از تخفیف‌های ویژه آخر فصل این فروشگاه  نیز بهره‌مند شوند.

هدف مورهیپو معرفی بهترین محصولات هر فصل از برندهای مطرح و خوش نام در بازار ترکیه می باشد. مورهیپو  ضمن عرضه محصولات با کیفیت ترکیه ایی، امکان فروش ویژه محصولات سایر برندها را نیز فراهم کرده است.

 

شما هم میتوانید مانند دیگران مشتریان ثابت این سایت ،به طور دائم از تخفیفات استثنایی و بینظیر این فروشگاه آنلاین استفاده کنید.تنها کافی است لینک کالای مورد نظر خود را در چارسوق ثبت سفارش کنید.

برای مشاهده لیست محصولات و آخرین طرح‌های تخفیفی مورهیپو به وب‌سایت آن مراجعه کنید. این را هم نظر داشته باشید که این فروشگاه آنلاین فقط به زبان ترکی در دسترس می‌باشد و شما می‌توانید از ابزار‌های ترجمه آنلاین همچون ابزار ترجمه گوگل (Google Translate) و یا راهنمای خرید از ترکیه و کلمات بیشتر استفاده شده در سایت های ترکیه ایی، که در چارسوق تهیه شده است  نیز استفاده کنید.

 

سایت morhipo

راهنمای کلمات ترکی 

راهنمای ثبت سفارش در چارسوق

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز