معرفی سایت علی اکسپرس

 

علی اکسپرس چیست؟

علی اکسپرس یک فروشگاه چینی است که از سال 2010 فعالیت خود را شروع کرده و با بیش از 100 میلیون کالا با 40 نوع دسته بندی ،توسط فروشندگانی که عمدتا چینی هستند فعالیت خود را بصورت خرده فروشی (فروش به صورت تکی)ادامه میدهد.Aliexpress   از زیر مجموعه‌های وبسایت Alibaba می باشد. محصولات این  فروشگاه از فروشندگان متعددی ارائه می شود و به راحتی می توان محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب رادر آن جستجو کرد.

ویژگی های علی اکسپرس:

علی‌ اکسپرس یک ساختار ضمانت شده‌ای را برای خریدار ارایه می‌دهد که در هنگام خرید از سایر کشورها، مخصوصاً کالاهای چینی که هیچ ضمانتی برای خرید آنها وجود ندارد، اهمیت پیدا می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی های این سایت که آن را از بقیه فروشگاه های آنلاین متمایز می کند، ارسال رایگان است. برای اغلب محصولات هزینه ای بابت ارسال گرفته نمی شود. کافیست که گزینه free shipping را در هنگام جستجو در محصولات انتخاب کرده تا تمامی محصولاتی که ارسال رایگان هستند ، نمایش داده شود.

یک دنیا محصول ،یک دنیا تنوع:

تنوع محصولات و تخفیف ها به قدری زیاد است که میتوانید ساعت ها، بدون اینکه خسته شوید بگردید و لذت ببرید.

چند زبانه بودن :

علی اکسپرس به بیشتر زبان های دنیا از جمله زبان فارسی ترجمه شده است.میتوانید با تغییر دادن زبان سایت به Persian ،سایت را فارسی دنبال کنید.

 

 

تخفیف های روزانه،فرصت های محدود:

جالب است بدانید روزانه در این سایت تخفیف های بسیار خوب اما مدت دار (زمانی محدود) ارائه می شود.پس شما هم از آن دسته کسانی باشید که همواره از این تخفیف های فوق العاده ،نهایت استفاده را میبرند.اگر دنبال کالایی هستید که به صرفه بودن خریدش برایتان اهمیت دارد،حتما در زمان های متعددی به این سایت سر بزنید.زیرا همانطور که در بالا به آن اشاره شد،تخفیف ها دارای زمانبندی هستند.

 

تخفیف های روزانه این سایت جهانی رو از دست ندید… .  

 

مشاهده سایت علی اکسپرس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز