معرفی سایت فروش آنلاین «والمارت» (Walmart)

والمارت یکی از فروشگاه‌های بزرگ خرده‌فروشی دنیاست که در 15 کشور جهان، 8500 شعبه دارد. این فروشگاه زنجیره‌ای در سال 1962 توسط سام والتون در آرکانزاس آمریکا تأسیس شد. والمارت با دو میلیون کارمند در سراسر جهان،‌ تحت 55 نام تجاری فعالیت می‌کند. برای مثال در کشور مکزیک با نام تجاری «وال‌مکس»، در هند با نام «بست پرایس»، در انگلستان با نام «آسدا» و در ژاپن با نام «سیو» به فروش محصولات خود می‌پردازد. اس. رابسون والتون،‌ پسر ارشد سام والتون،‌ بعد از وفات پدر ریاست این مجموعه را بر عهده گرفت. سام والتون تجربیات و یافته‌های خود را در کتابی تحت عنوان «ساخت آمریکا» منتشر کرده است.

این شرکت از ابتدای تأسیس همواره به دنبال گسترش و بهبود کار خود بوده است و در این امر نیز موفقیت‌های زیادی کسب کرده است. به طوری که در سال 2012 در رتبه سوم بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت. با گسترش دنیای دیجیتال و ظهور خرده‌فروشی‌های آنلاین، والمارت نیز از سال 2011 وارد حوزه‌ی فروش اینترنتی کالاهایش شد و با اقبال زیادی از طرف خریداران روبه‌رو شد.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز