از سایت مودانیزا چه میدانیم؟

 

مودانیزا یکی از اولین فروشگاه های آنلاین فعال در زمینه مد و فشن ترکیه، ویژه مدل های خاص برای بانوان است. فروشگاه مودانیزا با بیش از ۶ میلیون بازدید ماهیانه، امکان ارسال سفارش به ۷۵ کشور در سراسر دنیا را دارد و در حال همکاری با بیش از ۳۰۰ برند مشهور برای ارسال ۳۰۰۰۰ نوع کالای مختلف می‌باشد. پوشش گسترده‌ی دامنه‌ی محصولات مختلف، باعث شده که مودانیزا به عنوان یک مرجع کامل برای زنان و دختران شناخته شود.

 

مودانیزا یک برند اسلامی

مودانیزا یک سایت مد و زیبایی آنلاین و ارائه دهنده محصولات مارک دار ترکی و جهانی در زمینه لباس،اکسسوری، زیورآلات ومحصولات بهداشتی وآرایشی برای زنان مدرن مسلمان است.

دفتر مرکزی مودانیزا  در کشور ترکیه واقع شده که لباس‌هایی اسلامی به فروش می‌رساند و امروزه تبدیل به یک برند اسلامی شده است .

مودانیزا اولین وب‌سایت مد و خرید آنلاین است که مخصوص بانوانی طراحی شده که به دنبال سبک پوشش اسلامی‌ و یک برند اسلامی هستند و از طریق این وب‌سایت می‌توانند هزاران گزینه مختلف برای سبک لباس پوشیدن خود پیدا کنند که طراحی این لباس ها توسط طراحان مد به‌نام و معروف ترکیه‌ای انجام می‌شود.

 

با مودانیزا صاحب سبک خود باشید

همه بانوان خواهان این هستند که  ،لباس‌های متفاوتی مانند سبک‌های غیررسمی، لباس شب، شال، روسری، لباس‌های ورزشی، لباس‌های شنا و اکسسوری‌های گوناگون را که براساس آخرین گرایش‌ها و سبک‌های طراحی فشن در دنیا انجام شده، به صورت آنلاین خریداری کنند.که مودانیزا ،این دسترسی را برای بانوان محجبه نیز به راحتی سایت های دیگر فراهم کرده است.

مودانیزا مرجعی است برای  میلیون‌ها بانو که به دنبال سبکی اسلامی در پوشش خود و همچنین سبک لباس پوشیدن خود هستند .آن ها با مراجعه به این وب سایت علاوه بر درسترسی به دنیایی از مدل های متنوع ،میتوانند به سبک لباس پوشیدن ،خاص خود برسند.

 

چگونه از مودانیزا خرید کینم ؟

به راحتی میتوانید با همراهی تیم چارسوق از این سایت خرید خود را انجام دهید ،بدین صورت که ابتدا لینک کالای مورد نطر خود را از این سایت کپی کرده، در قسمت ثبت سفارش سایت ،لینک را وارد  و در نهایت ثبت سفارش می کنید. همچنین برای مشاهده قیمت نهایی کالا ،قبل از ثبت سفارش خود میتوانید به قست ماشین حساب سایت مراجعه کرده و قیمت نهایی را ارزیابی کنید.

مشاهده سایت مودا نیزا

راهنمای کلمات ترکی

راهنمای ثبت سفارش در چارسوق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز