معرفی سایت Touch of Modern

سایت Touch of Modern  یک سایت تجارت الکترونیک است که از سال 2012 در سانفرانسیسکو آغاز به کار کرده است و به فروش محصولات سبک زندگی، مد و فشن و اکسسوری‌های دیگر می‌پردازد. این سایت از ابتدا تمرکز خود را بر گزینش انتخابی و شخصی‌سازی قرار داد تا از رقبای دیگر متمایز شود. همچنین به دلیل اینکه 70 درصد مشتریان این سایت را مردان تشکیل می‌دادند، Touch of Modern هدف خود را بر روی این قشر متمرکز کرد و کالاهای مرتبط با این قشر را در دستور کار قرار داد.

در بین سایت‌های فروش آنلاین بزرگی مانند آمازون و ای‌بی، تاچ آو مدرن کم کم دارد جای پای خود را باز می‌کند چرا که محصولاتی را ارائه می‌کند که طراحی‌های منحصر به فردی دارند و در سایر سایت‌های اینترنتی مشابه آن را به سختی می‌توانید پیدا کنید.

نکته‌ای که در مورد این سایت وجود دارد این است که برای خرید از آن باید ابتدا عضو سایت شوید که بسیار ساده است و با وارد کردن ایمیل و رمز عبور یا از طریق اکانت فیسبوک امکان پذیر است. نکته‌ی دیگر این است که قیمت محصولات در Touch of Modern بسیار پایین‌تر از قیمت اصلی آن در دیگر سایت‌ها است. هر محصولی که انتخاب می‌شود و در این سایت قرار داده می‌شود، با دقت زیاد کارشناسان انتخاب شده و طراحی‌های فوق‌العاده دارد که توجه خریداران را به خود جلب کنند.

محصولات تاچ آو مدرن در دسته‌بندی‌هایی چون کالاهای ورزشی، ساعت، محصولات مربوط به فناوری، کفش‌های مردانه، وسایل منزل، پوشاک مردانه، وسایل هنری و … ارائه می‌شوند. شما در این سایت به ازای هر دوست جدیدی که معرفی کنید، 20 دلار کوپن تخفیف می‌گیرید.

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز