چگونه می توانیم شیک باشیم؟ :.: چارسوق، خرید بدون مرز :.: خرید برند :.:

چگونه می‌توانیم شیک باشیم؟

چگونه می‌توانیم شیک باشیم؟

تقریباً همه می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توانند شیک و خوش استیل باشند، حتی اگر نظرات افراد مختلف درباره‌ی شیک بودن متفاوت باشد. نکاتی که در این مقاله می‌آیند، راهنمایی‌های خوب و مناسبی هستند که با دقت‌کردن به آن‌ها می‌توان ظاهر زیبا و باسلیقه‌ای داشت.

لباس1. انتخاب لباس: اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید تا بدون هیچ تلاشی شیک به نظر برسید این است که لباس‌هایی بپوشید که به بدن شما می‌آیند و در آن‌ها احساس خوبی دارید. سعی کنید از لباس‌های ساده و ظریف استفاده کنید اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید برازنده، فاخر و شیک به نظر برسید، باید لباس‌ها فیت تن شما باشند. همچنین می‌توانید از لباس‌هایی استفاده کنید که شما را لاغرتر یا بلندتر نشان دهند، اما همه چیز باید به تناسب باشد.

 

لباس2. از رنگ‌های خنثی استفاده کنید: اینکه چه رنگی مناسب است و چه رنگی زننده است، به زمان و مکانی بستگی دارد که می‌خواهید بروید. برای اینکه همیشه شیک به نظر برسید، باید به دنبال ظاهری باشید که وقت زیادی از شما نگیرد. پس بهتر است که از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. تیپ شما می‌تواند با رنگ‌های جسورانه از یکنواختی در بیاید و این رنگ‌ها به خصوص در زیورآلات باید نشان داده شود. رنگ‌های خنثی عبارتند از: خرمایی، سیاه، سفید، آبی جین و خاکستری

 

لباس3. از طرح‌ها و پارچه‌های شلوغ بپرهیزید: طرح‌های شلوغ (مانند پارچه‌های پردار یا ریش ریش) به سرعت از مد می‌افتند و شاید تنها برای یک فصل مناسب به نظر برسند. سعی کنید از لباس‌هایی استفاده کنید که برای سال‌ها شیک به نظر برسند نه تنها برای چندماه.

 

لباس4. از لباسی استفاده کنید که با مناسبت تطابق داشته باشد: پیراهنی بپوشید که در حد مهمانی باشد نه بیشتر از آن. پوشیدن لباس‌های بیش از حد نشان‌دهنده‌ی این است که تلاش زیادی کرده‌اید تا خوب به نظر برسید. برای خرید از فروشگاه لباس مجلل نپوشید و ترجیحاً با شلوار جین به یک مهمانی عروسی نروید!

 

لباس5. موهایتان را فراموش نکنید: موهای شما نیز نیاز دارند تا شیک به نظر برسند. آن‌ها را به سبکی ساده ببندید یا مدلی آشفته درست کنید به طوری که کاملاً‌ مشخص باشد شما این طرح را انتخاب کرده‌اید. از محصولاتی مانند ژل و اسپری مو که موهای شما را از حالت طبیعی خارج می‌کنند، استفاده نکنید.

 

لباس6. حداقلی از آرایش را داشته باشید: خانم‌ها نباید آرایش قابل توجهی داشته باشند. به گونه‌ای طبیعی و دخترانه آرایش کنید که هیچکس در نگاه اول متوجه نشود شما آرایشی دارید. حتماً به بهترین قسمت‌های صورتتان تأکید کرده و عیب‌هایش را بپوشانید. لب‌ها از این قاعده مستثنا هستند. شما می‌توانید با استفاده از رنگ‌های روشن، مانند قرمز کلاسیک، شیک‌تر به نظر برسید.

 

لباس7. عطر را فراموش نکنید: ممکن است قابل دیدن نباشد، اما عطر افراد به شدت در برداشت افراد از شخصیت شما تأثیر دارد. با تمیز نگه داشتن خود و لباس‌هایتان همیشه خوشبو باشید، اما همیشه عطر مخصوص خود را به لباس‌هایتان اضافه کنید. از بوهای میوه‌ای و جوانانه کمتر استفاده کنید و سعی کنید عطرهای کلاسیک‌تری را مدنظر قرار دهید.

 

لباس8. حتی اگر راحت نیستید، نشان دهید که راحتید: حتی اگر کفش پاشنه 4 اینچی پوشیده‌اید، نشان دهید که این برای شما طبیعی است و کاملاً راحت هستید. به هیچ عنوان شکایت نکنید و دائماً لباس‌هایتان را مرتب نکنید. اگر نمی‌توانید راحت باشید یا اینگونه نشان دهید، لباسی را امتحان کنید که واقعاً‌ راحت‌ و شیک باشد.

Share

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *