نوکیا 4 گوشی جدید طی سال آینده میلادی روانه بازار می‌کند

 

شرکت فنلاندی HMD Global که تا ده سال آینده گوشی‌های نوکیا را در بازار پخش می‌کند، به این موضوع اشاره کرده که حداقل یکگوشی جدید در نمایشگاهMWC 2017  عرضه میکند. احتمالا این تلفن همراه Nokia D1C است که شایعات مختلفی از آن شنیده‌ شده؛ اما به نظر می‌رسد که HMD با تامین  کننده‌های تایوانی اش روی 4 گوشی دیگر هم کار می‌کند.

در مورد تلفن همراه دوم و سوم نوکیا که در سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شوند شایعات به این موضوع اشاره دارند که صفحه نمایش ۵ تا 5.7 اینچی با کیفیت QHD یا Full HD خواهند داشت.

تا حال مشخص شده که صفحه نمایش گوشی‌های جدید نوکیا توسطLG  ساخته شده و از تکنولوژی‌ Innolux در ساخت آن‌ها استفاده شده است. گوشی Nokia D1C اولین محصول تازه وارد نوکیا خواهد بود و بقیه نیز بر پایه‌ی همین محصول ساخته شده‌اند و تنها از نظر اندازه و برخی مشخصات سخت افزاری با گوشی اصلی تفاوت خواهند داشت.

گفته شده که یکی از این گوشی‌ها ۲۰۰ دلار قیمت دارد که به صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با کیفیت p۱۰۸۰ و سه گیگابایت رم مجهز شده است. مدل بعدی هم ۱۵۰ دلار قیمت خواهد داشت و صفحه نمایش ۵ اینچی با کیفیت p۷۲۰و ۲ گیگابایت رم دارد.

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز