سرمایه‌گذاری بزرگ والمارت در آستانه گشایش آغاز سال تحصیلی

سرمایه‌گذاری بزرگ والمارت در عرصه تجارت الکترونیک در آستانه گشایش آغاز سال تحصیلی

والمارت با نزدیک شدن فصل گشایش مدارس در آستانه‌ی آزمون بزرگی قرار دارد. این غول خرده‌فروشی به امید رقابت با آمازونسرمایه‌گذاری بزرگی روی تجربه دیجیتال انجام داده است؛ به همین منظور ابزاری برای خرید در فصل گشایش مدارس رونمایی کرده است.

اسکات بیلز معاون بخش لوازم‌التحریر والمارت می‌گوید: «توجه به جیب مشتری کار همیشگی ما بوده و هم‌اکنون می‌توانید بیش از 300 کالای زیر یک دلار از ما خرید کنید؛ اما این بار با ارائه چندین روش ساده مشتریان در وقت خود هم صرفه‌جویی خواهند کرد و فرآیند خرید ساده‌تر شده است».

پلت فرم جدید والمارت انتخابی‌های بیشتری را در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار داده است و دانش آموزان می‌توانند از طریق سرویس‌های اینترنتی Grocery Pickup و Pickup Today به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

والمارت سایتی مختص فصل گشایش مدارس تهیه ‌کرده است. در این سایت لیست وسایل موردنیاز توسط مدارس اعلام ‌شده است. درواقع سایت بخشی به اسم TeacherLists دارد. این لیست شامل نیازمندهای میلیون‌ها کلاس در سراسر کشور است که تا پایان اوت کامل‌تر نیز می‌شود.

طبق روند معمول خرید آنلاین، سبد خرید خریداران والمارت توسط یک دستیار فروش پر می‌شود و می‌تواند این خرید را از طریق یکی از 800 شعبه وال مارت در سراسر کشور تهیه کنند.

در حال حاضر صدها کالای مدارس از طریق این سرویس در دسترس است و برخی از پرفروش‌ترین‌ها نیز همان روز خرید تحویل می‌شوند. این موضوع خیلی به نفع دانشجوها و خانواده‌های آن‌هاست. چراکه می‌توانند خرید خود را از قبل انجام دهند و در نزدیک‌ترین فروشگاه به خوابگاه کالای خود را تحویل بگیرند.

 

 

 
بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز