پاساژ آمریکا، خریدی پر از تفریح و هیجان - چارسوق، خرید بدون مرز

پاساژ آمریکا، خریدی پر از تفریح و هیجان

پاساژ آمریکا، خریدی پر از تفریح و هیجان
معرفی برترین و جالب ترین پاساژهای دنیا

امروز می‌خواهیم به دومین پاساژ بزرگ آمریکا سری بزنیم. این پاساژ درست است که از نظر وسعت در رده‌ی دوم و بعد از فروشگاه King of Prussia  قرار دارد، اما از جالب‌ترین پاساژهای دنیا به شمار می‌رود. در ادامه خواهید دید که چرا این پاساژ در این لیست قرار دارد.

پاساژ

این پاساژ یکی از مناطق توریستی در شهر بلومینگتون و در ایالت مینیاپولیس است که توسط خانواده‌ی ایرانی-کانادایی قرمزیان در سال 1992 تأسیس شده است. مساحت این پاساژ برابر با 390000 متر مربع است که 258000 متر مربع آن به فروشگاه‌ها اختصاص دارد.

وقتی به خیابان Cedar Avenue رسیدید، ورودی این پاساژ را در مقابل خود می‌بینید که علامت ستاره‌ی پاساژ آمریکا را بر روی خود دارد.

پاساژ

در چهار گوشه‌ی این پاساژ چهار برند مطرح لباس Macy’s، Nordstorm، Sears و l.l.Bean قرار دارند. داخل این پاساژ 520 فروشگاه، 50 رستوران و جذابیت‌های دیدنی زیادی وجودی دارد. برندهای مطرحی که در اینجا نمایندگی دارند عبارتند از: Barnes & Noble، Forever 21، DSW Shoe Warehouse، Marshall’s، و Old Navy. جالب اینجاست که شما هیچ مالیاتی برای خرید کفش یا لباس لازم نیست پرداخت کنید.

پاساژ

بعد از گذشتن از مغازه‌های اطراف، در مرکز پاساژ به دنیای Nickelodeon قدم خواهید گذاشت. در این قسمت یک شهربازی بزرگ شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

پاساژ

پاساژ

در انتهای این شهربازی به شهر لگو قدم خواهید گذاشت. در این فروشگاه 180 قطعه‌ی لگو وجود دارد که می‌توانید خریداری کنید. همچنین میزهایی برای بازی و مدل‌های غول پیکری با لگو وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها به روبات 34 فوتی می‌توان اشاره کرد.

پاساژ

پاساژ

در قسمت شرقی پاساژ، شما به آکواریوم مینه‌سوتا با نام «زندگی دریایی» برخورد خواهید کرد. در این آکواریوم با هزاران موجود دریایی ملاقات خواهید کرد و تنها فاصله‌ی شما با این کوسه‌ها یک شیشه خواهد بود.

پاساژ

SMAAASH یک مرکز تفریح و بازی است که ورزش، واقعیت مجازی و یک تجربه‌ی نوآورانه و تعاملی را برای خانواده‌ها، دوستان و کودکان ایجاد می‌کند. محوطه‌ی بازی SMAAASH که در شرق این پاساژ قرار دارد، تنها در 5 نقطه‌ی جهان وجود دارد.

پاساژ

پرواز بر فراز آمریکا یک شبیه‌سازی پرواز است که مهمانان را به یک سفر هوایی و فوق‌العاده بر فراز بزرگترین و زیباترین مناطق آمریکا می‌برد. در این تجربه‌ی همه جانبه، باد، مه و حتی بوهایی همراه شما می‌شوند تا احساس شما واقعی‌تر شود.

پاساژ

یکی از فروشگاه‌های جذاب اینجا، فروشگاه دختر آمریکایی است. در این فروشگاه عروسک‌هایی 18 اینچی از اقوام مختلف به فروش می‌رسد که با کتاب‌هایی همراه است و داستانی درباره تاریخ آمریکا را بازگو می‌کند. همچنین این گزینه وجود دارد که هر کودک، عروسکی را خریداری کند که دقیقاً شبیه خودش است.

پاساژ

اگر در هنگام شب گذرتان به این پاساژ افتاد، حتماً از دنیای نور آن دیدن کنید. در این قسمت ترکیب نور، موسیقی و دود شما را به یک فضای هیجان‌انگیز و رویایی می‌برد که هم برای بزرگسالان و هم کودکان خاطره‌ساز خواهد شد.

پاساژ

احتمالاً بعد از این‌همه گشت و گذار در پاساژ آمریکا بسیار گرسنه شده‌اید. شاید بد نباشد که با رستوران‌های اینجا نیز آشنا شوید. در طبقه‌ی سوم با گزینه‌های زیادی از جمله برند جدید Culinary on North روبه‌رو خواهید شد.
پاساژپاساژ

امیدوارم از این گشت و گذار لذت برده باشید. البته هنوز چندجای جالب از این پاساژ باقیمانده که در این گزارش به آن نپرداخته‌ایم. اگر تمایل داشتید با این مکان‌ها نیز آشنا شوید، به اینجا سری بزنید.

Share

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *