لوازم جانبی خودرو

سایت آمازون (amazon)را می بایست یکی از بهترین منابع تامین کالا از سرتاسر دنیا نامید. در این وبسایت کالاهایی متنوع از فروشندگانی که از نقاط مختلف دنیا فروشگاه خود را در آمازون راه اندازی کرده اند، برای خرید در دسترس قرار دارد

 Amazon منبعی بسیار خوب و غنی برای تهیه کنندگان قطعات مختلف خودرو به حساب می آید. از آنجا که فروشندگان از سرتاسر دنیا، کالاهای خود می‌دهند، بنابراین خرید و تهیه محصولی که در کشور دیگری قرار دارد از طریق این وبسایت بسیار راحت تر شده است.

 این دپارتمان شامل بخش های مختلف لوازم خودرو است. شما با ورود به بخش Automotive parts and accessories امکان دسترسی به بخش های تعلیق و جلوبندی، سیستم فرمان، گیربکس و دیفرانسیل، ترمز و بخش های سوخت رسانی را  دارید.

برای دسترسی به لوازم مصرفی خودرو با کلیک بر روی Automotive tools and equipment  می‌توانید انواع روغن و روان کننده ها، فیلترها، تسمه، لنت های ترمز و انواع ضدیخ ها را خریداری کنید.امکان دسترسی به انواع نگه دارنده های بدنه، نگهداری رنگ وتایر، باربند ها نیز در این بخش تعبیه شده است.

همچنین بخش Tire and wheels انواع چرخ و تایر خودروها را در اختیار شما می‌گذارد .

 

آمازون در بخش Vehicles ، امکان خرید  انواع خودرو ها،مینی بوس ها ،ماشین های سنگین را در اختیار کاربران قرار داده است.

برای خرید لوازم تزیینی ،خوشبو کننده ها، و انواع نگهدارنده های داخلی ما بخش car vehicle and Gps  را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

علاقه مندان و دارندگان انواع موتور سیکلت ها می توانند برای خرید و تجهیز وسیله خود  به بخش motorcycle and powersports  مراجعه نمایند و ضمن مجهز کردن وسیله خود از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوند.

علاوه بر قطعات جانبی امکان خرید مستقیم و با قیمت واقعی موتورها از برندهای معروف هم از این سایت امکان پذیر است.

 

پس اگر به دنبال قطعه ای میگردید و در ایران پیدا نمی کنید حتما سری به این سایت بزنید و برای خرید، پرداخت و یا تحویل سفارش خود کافی است کالاهای مورد نظر خود را از آمازون بیابید و لینک آن را در چارسوق ثبت سفارش کنید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز