کودک و اسباب بازی

چه کسی فکرش را می کرد یک فروشگاه الکترونیکی ساده کتاب و آهنگ روزی بزرگترین فروشگاه جهان شود که حتی برای خرید یک خودکار ساده هم خرید از آمازون(amazon) را به مغازه کناری ترجیح دهید. این شرکت آمریکایی دیگر فقط محصولات خرده فروشی عرضه نمی کند، بلکه یکی از بزرگترین عرضه کنندگان خدمات ابری است که در چند سال آینده جای هر کامپیوتری را خواهد گرفت.

در این مقاله قصد داریم بخش Toy,kids,baby را به شما معرفی کنیم:

      بخش اول  Toy and game که این گروه به انوع اسباب بازی شامل اسباب بازی فکری، ماشین اسباب بازی، انواع اسباب بازی پسرانه و دخترانه و... تقسیم بندی شده تا به‌راحتی بتوانید اسباب بازی مورد نظرتان را انتخاب کنید. این انتخاب می‌تواند بر اساس مقایسه‌ی مشخصات فنی، قیمت و نقد و بررسی باشد. در خرید اینترنتی اسباب بازی ممکن است برند برای شما مهم باشد. تنوع برندهای اسباب بازی در آمازون  باعث می‌شود حق انتخاب کامل داشته باشید.  

اگر به دنبال کارتون های مناسب برای کودکانتان هستید بخش  video game for kids که دارای انواع انیمیشن های روزدنیا و کارتون های جدید است، شما را از این امر بی‌نیاز می‌کند.  

اگر نوزاد در راه دارید و در تب و تاب تهیه سیسمونی هستید بخش Baby این دپارتمان به شما کمک می‌کند تا بهترین و مناسب ترین وسایل را از برترین برندها خریداری کنید.

در بخش Clothing and shoes   شما  با سه قسمت girls(خرید انواع لباس برای دختران )Boy(خرید برای پسران ) و قسمت kids انواع لباس ها و کفش برای نوزادان رو به رو هستید که انتخاب را برای شما آسان تر می‌کند.

بخش kids birthday دارای انواع تم های تولد است. دراین بخش شما می‌توانید به انواع کادوهای مناسب کودکان با بهترین کیفیت و قیمت دسترسی داشته باشید.

 

بخش آخرamazon family تمامی وسایل مربوط به کودکان و نوزادان را دارد، همچنین با عضویت در amazon prime می‌توانید از تخفیف های این بخش بهره‌مند شوید.

 

راهنمای ثبت سفارش در چارسوق

 

      

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز