7 دلیل برای انتخاب سایت iHerb به عنوان اولین گزینه برای خرید محصولات طبیعی

1. ضمانت سه گانه iHerb

اگر سایت iHerb را بگردید در آن 30000 محصول از 1200 برند مختلف خواهید یافت که ممکن است آن‌ها را در داروخانه‌ها یا فروشگاه‌های مواد غذایی بیابید. اما در اینجا یک تفاوت وجود دارد: قیمت‌ها 30 تا 50 درصد ارزان‌تر هستند.

ضمانت کیفیت درباره‌ی همه محصولات این سایت وجود دارد. همچنین گارانتی تحویل درباره همه سفارشات وجود دارد.

2. بازخورد صادقانه از مشتریان واقعی

در این سایت تمام بازخوردها توسط مشتریان iHerb نوشته می‌شود. در واقع برای اینکه بتوانید در این سایت بازخورد خود را ثبت کنید، ابتدا باید از آن خرید کنید. این به معنی این است که همه‌ی بازخوردها توسط مشتریانی که تجربه خرید از iHerb را داشته اند، نوشته شده است و می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد.

 

3. محصولات تازه و با کیفیت

متوسط نرخ گردش موجودی این سایت 8.1 بار در سال است که بالاترین نرخ در این صنعت می‌باشد. این نرخ یعنی محصولات iHerb  تنها 45 روز در قفسه می‌مانند. این به معنی این است که تازه‌ترین محصولات در این سایت در دسترس هستند.

4. انبار بسیار تمیز

مراکز توزیع iHerb به طور کامل از لحاظ آب و هوایی کنترل می‌شوند، که از محصولات در مقابل رطوبت، گرما و سرما محافظت می‌کنند. این سطح از کنترل کیفیت توسط iHerb انجام می‌شود تا محصولات بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان داشته باشند.

5. تعهد پایدار به حریم شخصی

حریم شخصی افراد برای iHerb مهم است. از 1996، iHerb به هیچ عنوان اطلاعات مشتریان را به هیچ ارگان یا سازمان یا آزمایشگاهی نفروخته است. اطلاعات شخصی خریداران به طور کامل محرمانه باقی می‌ماند و این دلیل دیگری است برای اینکه نشان دهد این سایت به مشتریانش اهمیت می‌دهد.

6. خدمات مشتریان 24 ساعت/7 روزه

این سایت در 7 روز هفته به صورت 24 ساعته توسط چت و تماس تلفنی قابل دسترسی است تا به سوالات مشتریان جواب دهد و مشکلات مشتریان با سفارششان را حل کند.

7. سازگار با محیط زیست

اگر شما از iHerb خرید کنید، شما بخشی از مسیر جهانی زمین پایدارتر و سالم‌تر هستید.  چون در تمام محصولات و بسته بندی‌های این برند سعی شده است به محیط زیست توجه ویژه‌ای شود.

 

محصولاتی که سایت iHerb ارائه می کند، عبارتند از: مکمل ها، انواع ویتامین و مولتی ویتامین، انواع گیاهان دارویی، گیاهان هومیوپاتی، محصولات مراقبت شخصی، محصولات مرتبط با حمام، محصولات آرایشی و زیبایی، پروتئین ها و مکمل های ورزشی، مواد غذایی اورگانیک، محصولات مرتبط با کودکان، غذاها و مکمل های مربوط به حیوانات خانگی، محصولات آروماتراپی و مراقبت از منزل اورگانیک.

برای خرید از سایت iHerb کافیست محصول مورد نظر خود را در این سایت پیدا کنید و به همراه مشخصات دقیق(مانند تعداد قرص در هر بسته یا دوز هر قرص یا مکمل و...) در اینجا ثبت سفارش نمایید. 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز