آمازون همچنان در حال گسترش میان آمریکایی ها

 

 
Reviewed by مدیریت سایتonJan 4Rating: 5.0یکه تازی آمازون در فروش آماری در مورد فروش بی سابقه آمازون و اقبال مردم آمریکا به آن در سال گذشته

83 درصد از مردم آمریکا در سال گذشته از آمازون استفاده کرده‌اند

شرکت آمازون (amazon) برنده‌ی بلامنازع خرید تعطیلات در سال گذشته بوده است. بر اساس گزارش مجله وال استریت، 17 درصد از خانواده‌های آمریکا، که حدوداً 22 میلیون نفر را شامل می‌شوند، تمایل به خرید کالاهایشان از این وبسایت ندارند. تحریم‌کنندگان آمازون، با میانگین سنی 57 سال، تمایل به روش‌های قدیمی‌تر خرید، مانند خرید حضوری دارند.

WSJ مصاحبه‌هایی را با خریدارانی که از آمازون اجتناب می‌کنند، انجام داده است و پی برده است که دلایل زیادی برای عدم استفاده از غول‌های تجارت الکترونیک وجود دارد. برای بعضی افراد دلایلی مانند درآمد پایین و وضع زندگی نامناسب مانع خرید اینترنتی می‌شود و بعضی دیگر اولویت‌های متفاوتی دارند یا اساساً با اصول این کمپانی فروش اینترنتی مشکل دارند. با همه‌ی این‌ها و با وجود 22 میلیون نفر که این وبسایت را تحریم می‌کنند، غلبه‌ی غول تجارت الکترونیک غیرقابل انکار است.

فروش این شرکت در سراسر جهان بیشتر از فروش اینترنتی 20 خرده فروش بعدی در آمریکا می‌باشد. علاوه بر این، مدیران این غول فروش اینترنتی دنیا انتظار دارند که در سال 2016 درآمدی بالغ بر 137 میلیارد دلار کسب کرده باشند که این رقم نسبت به سال گذشته با 28 درصد افزایش همراه است.

در حالی که بسیاری از فروشندگان از هزینه‌های بالا در تعطیلات منفعت کسب می‌کردند، آمازون ایستادگی کرد و قبل از هفته‌ی تعطیلات گزارش داد که رکورد فروش را در بخش آمازون اکو زده است. فروش وسایل در این بخش نسبت به سال گذشته 9 برابر شده است. در یک گزارش مطبوعاتی، آمازون عنوان کرد که فصل تعطیلات 2016 بهترین فصل فروش برای این شرکت تا کنون بوده است.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز