خرید از سایت‌های خارجی در روزهای حراج سال 2018

تخفیفات ویژه در روزهای ویژه سال

تعطیلات و مناسبت‌ها در هر فصل راه فوق‌العاده‌ای برای فروشندگان است تا خود را در اذهان مشتریان حفظ کنند. ما در اینجا روزهایی از تقویم سال 2018 را آورده‌ایم که اکثر سایت‌های فروش آنلاین کالاهایشان را حراج می‌کنند و این می‌تواند به شما برای برنامه‌ریزی خرید از سایت‌های خارجی کمک کند.

 

16 ژانویه، روز مارتین لوتر کینگ

مارتین لوتر کینگ یکی از رهبران تأثیرگذار تاریخ بوده‌ است و یکی از به یاد ماندنی‌ترین سخنرانی‌ها را داشته است. سایت‌های خارجی به پاس این روز و موفقیت‌های این شخص، حراج‌هایی را در سایت خود قرار می‌دهند.


2 فوریه ، روز موش‌خرما[1]

با شنیدن نام Groundhog Day ممکن است یاد فیلمی با همین نام بیفتید. این روز می‌تواند فرصت خوبی برای خریدهایی باشد که تحت عنوان déjà vu”” به فروش می‌رسند.

5 فوریه ، یکشنبه‌ی سوپر باول

طرفدار ورزش باشید یا نه، سوپر باول یکی از پربیننده‌ترین اتفاقات ورزشی در کشور آمریکاست. تبلیغ کنندگان 4 میلیون دلار برای 30 ثانیه تبلیغ در این روز پرداخت می‌کنند. اما تلویزیون تنها راه تبلیغات نیست. بلکه سایت‌های فروش آنلاین، از این مناسبت استفاده می‌کنند و پیشنهادات حراجی را مرتبط با این بازی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.
 
14 فوریه ، روز ولنتاین

روز ولنتاین به روز عشق مشهور است. در این روز مردم به یکدیگر کارت پستال، گل، شکلات و جواهرات هدیه می‌دهند. در این روز سایت‌های فروش اینترنتی بر روی کالاهای مرتبط با این روز حراج‌هایی را قرار می‌دهند. حراج‌ها برای این روز معمولاً از 5 و 6 فوریه آغاز می‌شوند.


14 می ، روز مادر

 
 
همانند روز مادر، در روز پدر نیز می‌توانید تخفیف‌های بسیار مناسبی بر روی کالاهای مرتبط با آقایان پیدا کنید. فرصت‌‌هایی که سایت‌های فروش آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهند یا به صورت کد تخفیف هستند یا هدیه‌هایی بر روی خرید شما قرار دارد که خرید آن کالا را جذاب‌تر می‌کند.

 

 
1 اکتبر ، روز خرید کالای انگلیسی
در سال 20104، سوم اکتبر روز خرید کالاهای انگلیسی نام‌گذاری شد. این ایده بدین جهت بود که مشتریان را به خریدن کالاهایی که در انگلستان تولید می‌شوند، تشویق کنند. به مناسبت این روز بسیاری از سایت‌های خرید آنلاین انگلیسی دست به حراج بسیاری از کالاهایشان می‌زنند و فرصت مناسبی است که به این‌ سایت‌ها سری بزنید.
 
 
بازگشایی مدارس (مرداد ماه)
 
 
ایام بازگشایی مدارس که معمولاً در کشورهای اروپایی و آمریکایی از ماه آگوست آغاز می‌شود، یکی از بهترین زمان‌هایی است که می‌توان خریدهای مقرون به صرفه‌ای در زمینه‌ی لوازم‌التحریر یا وسایل مربوط به مدارس داشت. در این زمان رقابت شدیدی بین سایت‌های فروش آنلاین، برای فروش هرچه بیشتر کالاهای خود در خواهد گرفت.
 
24 نوامبر ، جمعه‌ی سیاه
 
جمعه‌ی سیاه یک روز تعطیل برای خرید کردن در آمریکاست که بسیاری از فروشگاه‌ها دست به حراج‌های عجیب و غریبی بر روی محصولات خود می‌زنند. این مناسبت چند سالی است که در بین فروشگاه‌های خرید آنلاین نیز مورد استفاده قرار گرفته و تخفیف‌های بی‌نظیری را می‌توان در این روز پیدا کرد.
 
 
27 نوامبر، دوشنبه‌ی سایبری

یکی از بزرگترین روزهای خرید اینترنتی دوشنبه‌ی سایبری است. در این روز بسیاری از سایت‌ها تمرکزشان را بر روی کالاهای الکترونیکی قرار می‌دهند و تخفیف‌های خوبی بر این قسم از کالاها قرار می‌دهند. حمل رایگان نیز از گزینه‌هایی است که بر روی بسیاری از خریدها در این روز تعلق می‌گیرد.

25 تا 31 دسامبر، تعطیلات کریسمس

اکثر فروشگاه‌های خرید اینترنتی در  آخرین روزهای سال میلادی تمایل دارند که بیشترین فروش‌ را انجام دهند. به همین دلیل بر روی بسیاری از کالاهای خود تخفیف‌های قابل توجهی قرار می‌دهند. این زمان، زمان بسیار مناسبی برای خرید از چنین سایت‌هایی است.

[1]  Groundhog Day

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز