خرید از سایت‌های خارجی در روزهای حراج سال 2018

تعطیلات و مناسبت‌ها در هر فصل، راه فوق‌العاده‌ای برای فروشندگان است تا خود را به چشم مشتریان آورده و باعث دیده شدن خود شوند. ما در اینجا روزهایی از تقویم سال 2018 را آورده‌ایم که اکثر سایت‌های فروش آنلاین کالاهایشان را حراج می‌کنند و این می‌تواند به شما برای برنامه‌ریزی خرید از سایت‌های خارجی کمک کند.

روزهای حراجی خرید از سایت‌های خارجی

  • 16 ژانویه، روز مارتین لوتر کینگ 

مارتین لوتر کینگ یکی از رهبران تأثیرگذار تاریخ بوده و یکی از به یاد ماندنی‌ترین سخنرانی‌ها را داشته است. سایت‌های خارجی به پاس این روز و موفقیت‌های این شخص، حراج‌هایی را در سایت خود قرار می‌دهند.

  • 2 فوریه، روز موش‌ خرما

Mouseبا شنیدن نام Groundhog Day ممکن است یاد فیلمی با همین نام بیافتید. این روز می‌تواند فرصت خوبی برای خریدهایی باشد که تحت عنوان déjà vu به فروش می‌رسند.

  • 5 فوریه، یکشنبه‌ی سوپر باول

طرفدار ورزش باشید یا نه، سوپر باول یکی از پربیننده‌ترین اتفاقات ورزشی در کشور آمریکاست. تبلیغ کنندگان، 4 میلیون دلار برای 30 ثانیه تبلیغ در این روز پرداخت می‌کنند اما تلویزیون تنها راه تبلیغات نیست. بلکه سایت‌های فروش آنلاین، از این مناسبت استفاده می‌کنند و پیشنهادات حراجی را مرتبط با این بازی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

  • 14 فوریه، روز ولنتاین

valentineروز ولنتاین به روز عشق مشهور است که مردم به یکدیگر کارت پستال، گل، شکلات، عروسک و جواهرات هدیه می‌دهند. در این روز سایت‌های فروش اینترنتی بر روی کالاهای مرتبط با این روز حراج‌هایی را قرار می‌دهند که معمولاً از 5 و 6 فوریه آغاز می‌شوند.

  • 14 می، روز مادر

همانند روز مادر، در روز پدر نیز می‌توانید تخفیف‌های بسیار مناسبی بر روی کالاهای مرتبط با آقایان پیدا کنید. فرصت‌‌هایی که سایت‌های فروش آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهند که یا به صورت کد تخفیف هستند یا هدیه‌هایی بر روی خرید شما قرار دارد که خرید آن کالا را جذاب‌تر می‌کند.

mothers day

مطلب ویژه: من جنس گران و تقلبی نمی‌خواهم

1 اکتبر، روز خرید کالای انگلیسی

best dayدر سال 2104، سوم اکتبر روز خرید کالاهای انگلیسی نام‌گذاری شد. این ایده بدین جهت بود که مشتریان را به خریدن کالاهایی که در انگلستان تولید می‌شوند، تشویق کنند. به مناسبت این روز بسیاری از سایت‌های خرید آنلاین انگلیسی دست به حراج بسیاری از کالاهایشان می‌زنند و فرصت مناسبی است که به این‌ سایت‌ها سری بزنید.

  • بازگشایی مدارس (مرداد ماه)

ایام بازگشایی مدارس که معمولاً در کشورهای اروپایی و آمریکایی از ماه آگوست آغاز می‌شود، یکی از بهترین زمان‌هایی است که می‌توان خریدهای مقرون به صرفه‌ای در زمینه‌ لوازم‌التحریر یا وسایل مربوط به مدارس داشت. در این زمان، رقابت شدیدی بین سایت‌های فروش آنلاین، برای فروش هرچه بیشتر کالاهای خود صورت خواهد گرفت.

  • 24 نوامبر، جمعه‌ سیاه

جمعه‌ سیاه یک روز تعطیل برای خرید کردن در آمریکاست که بسیاری از فروشگاه‌ها دست به حراج‌های عجیب و غریبی بر روی محصولات خود می‌زنند. این مناسبت چند سالی است که در بین فروشگاه‌های خرید آنلاین نیز مورد استفاده قرار گرفته و تخفیف‌های بی‌نظیری را می‌توان در این روز پیدا کرد.

  • 27 نوامبر، دوشنبه‌ سایبری

cyber mondayیکی از بزرگترین روزهای خرید اینترنتی، دوشنبه‌ سایبری است. در این روز بسیاری از سایت‌ها تمرکزشان را بر روی کالاهای الکترونیکی قرار می‌دهند و تخفیف‌های خوبی بر این مدل از کالاها قرار می‌دهند. حمل رایگان نیز از گزینه‌هایی است که بر روی بسیاری از خریدها در این روز قرار می‌گیرد.

  • 25 تا 31 دسامبر، تعطیلات کریسمس

christmassاکثر فروشگاه‌های خرید اینترنتی در  آخرین روزهای سال میلادی تمایل دارند که بیشترین فروش‌ را انجام دهند. به همین دلیل بر روی بسیاری از کالاهای خود تخفیف‌های قابل توجهی قرار می‌دهند. این زمان، زوقت بسیار مناسبی برای خرید از چنین سایت‌هایی است.

آخرین بروزرسانی: 1398/06/17

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.