خرید اینترنتی، تخفیف های چشم گیر

 

یکی از جذاب ترین بخش های وبسایت های خرید اینترنتی، بخش تخفیفات یا پیشنهادهای ویژه است. در این بخش از وبسایت ها شما می توانید کالاهای مشخصی را با تخفیف های چشم گیر خریداری کنید. بدون شک خرید اینترنتی از خارج به دلیل محدودیت های موجود فرآیندی هزینه بر است. اما اگر خرید خود را معطوف به تخفیف های وبسایت های مختلف کنید به راحتی می توانید کالاهای مورد نظر خود را با قیمتی معقول و گاه باورنکردنی در ایران دریافت کنید. نکته مهم در خرید اینترنتی از بخش تخفیفات وبسایت ها پیدا کردن این بخش و نحوه جستجو در میان کالاهای عرضه شده است. در ادامه راهنمایی کلی برای پیدا کردن بخش تخفیفات وبسایت ها به شما ارائه می دهیم.

کلید واژه های راهنما

وبسایت های خرید اینترنتی با وجود تفاوت هایی که در بحث گرافیک و نحوه ارائه محتوا و مشخصات کالاهای خود دارند، دارای مشابهت های زیادی نیز از نظر ساختاری هستند. یکی از این مشابهت ها بخش تخفیفات یا پیشنهادات ویژه است. به طور کلی در منوی سایت های مختلف، کلماتی از قبیل Sale، Deals، Outlet یا Clearance نشانگر دسته بندی کالاهایی است که وبسایت مورد نظر برای فروش آن ها تخفیف یا پیشنهاد ویژه ای دارد. به عنوان مثال وبسایت Amazon یا وبسایت Souq تخفیفات خود را با عبارت Deals مشخص کرده اند. یا در خرید اینترنتی از سایت هایی مانند LCWaikiki یا Koton از عبارت Sale بهره می برند.

البته این عبارت ها تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند. به طور کلی کلمه Sale حالت کلی تری دارد، به عبارت دیگر شما در خرید اینترنتی این کالا محدودیت های کمتری دارید و احتمالا مدت زمان بیشتری فرصت دارید تا از پیشنهاد مذکور استفاده کنید. کلمه Deal نیز تا حدودی مشابه Sale است با این تفاوت که این خرید اینترنتی مدت زمان مشخصی دارد و احتمالا به زودی برداشته می شود. اما دو کلمه Outlet و Clearance  عمدتا به کالاهایی اختصاص داده می شوند که رنگ ها یا سایزهای محدودی از آنها باقی مانده است و فروشگاه مورد نظر برای خالی کردن انبار یا جایگزین کردن آن قصد دارد با پیشنهادات و تخفیفات ویژه فرآیند فروش آن را تسریع ببخشد. عمدتا در چنین شرایطی میزان تخفیف اعطا شده به کالا بیشتر از حالات دیگر است.

خرید اینترنتی با چارسوق

تعداد وبسایت های خرید اینترنتی بیشتر از تصور شماست. به همین دلیل تعداد و تنوع کالاهایی که تخفیف خورده اند یا پیشنهاد ویژه دارند نیز بسیار زیاد است. بدون شک یک کاربر نمی تواند تمام این وبسایت ها و تمام این کالاها را بررسی کند. اما ما در چارسوق تلاش کرده ایم تا این مشکل را تا حد امکان مرتفع کنیم. به همین منظور صفحه ی ویژه ای راه اندازی کرده ایم تحت عنوان تخفیف های پیشنهادیکه کارشناسان ما به صورت روزانه با بررسی صفحه تخفیفات سایت های مطرح دیگر کالاهایی که ارزش بیشتری دارند را انتخاب کرده و به شما معرفی می کنند. به اینصورت فرایند خرید اینترنتی شما تسریع و تسهیل می شود.

البته شما می توانید با مرور بخش های تخفیف همین وبسایت ها کالاهای دیگر را نیز در وبسایت ما ثبت سفارش کنید تا در کمترین مدت و با بهترین قیمت درب منزلتان تحویل بگیرید.

 

 

 

 

 

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز