فورد در خرید اینترنتی ماشین سرمایه‌گذاری کرد

خرید اینترنتی اتومبیل‌های فورد (Ford)

در حالی که رفتن به نمایشگاه ماشین برای خرید خودرو برای بعضی افراد تفریح محسوب می‌شود و شانس بحث و گقتگو با فروشنده را به آن‌ها می‌دهد، اما برای خیلی از افراد تجربه‌ی خرید خودرو به صورت حضوری سخت است. علاوه بر سختی‌های خرید حضوری،‌ بسیاری از خریداران فکر می‌کنند که خرید یک خودرو به صورت حضوری آسان‌تر و قابل اعتمادتر است.

در کنار این واقعیت که eBay Motors مخالف جملات بالاست، شرکت فورد تصمیم گرفت که ترجیح می‌دهد مشتریانش پشت فرمان اتومبیل‌هایش باشند تا در نمایشگاه‌های ماشین و بنابراین مقداری سرمایه برای راحتی خرید مشتریان سرمایه‌گذاری کرد.

شرکت فورد در 23 ژانویه اعلام کرد که نرم‌افزاری را طراحی خواهد کرد که خریداران ماشین بتوانند به صورت آنلاین ماشین فورد یا لینکولن را خریداری کنند و از طریق وبسایت‌های واسطه‌ها، ‌وام دریافت کنند.

در یک قرارداد جدید شرکت Ford Motor Credit سرمایه گذاری در سهام AutoFi را اعلام کرد اما درباره‌ی مبلغ آن صحبتی نکرد. AutoFi به خودی خود هیچ تصمیمی مبنی بر وام‌ها نگرفته است. این شرکت تنها بازاری را برای معامله‌گران فراهم می‌کند تا بتوانند انتخاب کنند که از چه بانک یا تعاونی اعتباری می‌خواهند وام بگیرند و به خریداران انتقال دهند. خریداران می‌توانند از میان پیشنهادات یک را انتخاب کنند. اگر از خدمات AutoFi در این معاملات استفاده شود،‌ وام‌گیرنده و وام‌دهنده باید مبلغی را در هر خرید به AutoFi پرداخت کنند.

اگرچه این خدمت جدید به خریداران کمک زیادی کرده است و طوفانی را در جریان خرید ماشین راه انداخته است،‌ اما قانون در بسیاری از ایالت‌های آمریکا، خریداران را موظف می‌کند که به یک نمایشگاه ماشین رفته و برای خرید ماشین جدید فرمی را پر کرده و امضا کنند و این کار باید به صورت حضوری و شخصی انجام شود.

شرکت چندملیتی فورد اتومبیل و وسایل نقلیه‌ی تجاری را تحت برند فورد و اتومبیل‌های لوکس را تحت برند لینکولن تولید می‌کند و به فروش می‌رساند.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز