معرفی برند بربری (Burberry)

طرح چهارخانه‌ی برند بربری را حتماً بسیار دیده‌اید. این طرح از ابداعات توماس بری است که در سال 1835 در نزدیکی شهر لندن متولد شد. توماس بری از ابتدا به پارچه و کار با آن علاقه‌ی بسیاری داشت و همواره در پی این بود که نیازی از مردم را برطرف کند و محصول جدیدی را به بازار عرضه کند. برای مثال یکی از محصولات او که طرفداران زیادی پیدا کرد،‌ بارانی‌هایی بود که از پارچه‌ی گاردین ساخته شده بود و این پارچه نیز ساخت توماس بری بود و بعدها برای مصارف بسیاری به کار گرفته شد. محبوبیت برند بربری در انگلستان آنقدر زیاد شد که فرماندهان و ارتش بریتانیا در جنگ جهانی اول لباس‌های ضدآب معروف بربری را به تن کردند.

ملکه اليزابت اولين جايزه ويژه سلطنتی را در سال 1955 به بربری داد و وی دومین جایزه خود را در سال 1989 از شاهزاده ولز دریافت کرد. برند بربری در رتبه ۷۷ از با ارزش‌ترین نام‌های تجاری جهان در سال ۲۰۱۳ شناخته شد. این شرکت بریتانیایی اکنون در زمینه‌ی طراحی و تولید پوشاک مردانه و زنانه، لوازم آرایشی،‌ عینک‌ آفتابی، عطر و… فعالیت می‌کند و در حال حاضر مالک بیش از 497 بوتیک و شعبه در 50 کشور جهان می‌باشد.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز