معرفی برند تام فورد (Tom Ford)

 

 

 

 

 

 

توماس کارلایل فورد معروف به تام فورد (Tom Ford) بازیگر، کارگردان،‌ طراح مد و فشن اهل تگزاس آمریکاست که به عنوان طراح در شرکت گوچی شروع به کار کرد. وی در دانشگاه طراحی پارسونز نیویورک تحصیل کرد و برای فعالیت در حوزه‌ی مد به شهر پاریس آمد. او با شرکت‌های بزرگی چون کلوهه، پری الیس، گوچی و ایو سن لورن همکاری کرد و با حمایت استی لودر توانست اولین ادکلن‌های برند تام فورد را روانه‌ی بازار کند.

برند تام فورد به محصولات آرایشی  و عطر و ادکلن‌های با کیفیت خود مشهور است و به علت قیمت بالای این محصولات و لوکس بودن آن‌ها قشر خاصی از مردم از آن‌ها استفاده می‌کنند.این برند تا کنون 56 عطر مختلف تولید کرده است.  نخستین مجموعه لباس زنانه تام فورد به همراه متعلقات مجلل و جواهرات بسیار ارزشمند پیروزی بزرگی برای این برند بود که در نیویورک عرضه شد. این مجموعه از لوکس‌ترین پارچه‌ها با جزئیات فراوان و در سطح بالایی از کیفیت تولید شده بود و با طراحی خاص و زیبای خود بر استایل و فردیت یک زن تأکید داشت.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز