معرفی برند جورجیو آرمانی

جورجیو آرمانی (Giorgio Armani) در سال 1975 در میلان ایتالیا،‌ با ارائه‌ی لباس‌های مردانه،‌ آغاز به کار برند جورجیو آرمانی را رقم زد. اکنون،‌ 2000 فروشگاه در سراسر دنیا به فروش محصولات آن می‌پردازند و سالیانه بیش از یک میلیارد دلار درآمد دارند. اعتقاد آرمانی این است که لباس‌هایی که طراحی می‌شوند باید برای پوشیدن ساخته شوند و نه برای به نمایش گذاشتن. به همین دلیل لباس‌های مردم معمولی در خیابان‌ها منبع الهام او هستند. مهمترین چیزی که برای آرمانی در طراحی لباس‌ها اهمیت دارد،‌ کیفیت آن‌هاست. تمامی منتقدین صنعت مد اعتراف می‌کنند که لباس‌های این برند از بهترین پارچه و مواد اولیه تهیه می‌شوند و دلیل قیمت بالای محصولات آرمانی نیز همین است.

امپریو آرمانی،‌ برند لباس‌هایی است که توسط خانه‌ی مد جورجیو آرمانی طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. از دیگر محصولات جورجیو آرمانی می‌توان به لوازم آرایش،‌ عطر،‌ جواهرات، عینک،‌ ساعت و لوازم دکور اشاره کرد. این برند برای هر طیف از محصولاتش مارک‌های گوناگونی چون آرمانی کولزیونی، امپوریو آرمانی، آرمانی جینز، آرمانی جونیور، آرمانی اکسچینج و غیره در نظر گرفته است. رابرت دنیرو،‌ دیوید بکهام،‌ مارتین اسکورسیسی،‌ سوفیا لورن، کریستیانو رونالدو و مگان فوکس از افراد مطرحی هستند که با پوشیدن لباس‌های آرمانی به تبلیغ محصولات آن می‌پردازند.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز