معرفی برند ایتالیایی گوچی (Gucci)

 

 

«گوچیو گوچی» یک تاجر ایتالیایی و طراح مد، اولین فروشگاه برند گوچی را در سال 1920 در فلورانس ایتالیا تأسیس کرد. گوچی قبل از این، در پاریس کارمند هتل بود و چمدان‌های لوکسی که مردمِ لندن با خود می‌آوردند،‌ او را تحت تأثیر قرار داد. بنابراین تصمیم گرفت با سازنده‌ی این چمدان‌ها ملاقاتی داشته باشد. سپس به محل تولد خود برگشت و فروشگاهی از محصولات چرم در آنجا تأسیس کرد.

 

 

 

 

 

شرکت گوچی (Gucci) در سال 2013 به ارزش 12 میلیارد دلار رسید و به عنوان 38 امین برند موفق جهان انتخاب شد. این برند از لحاظ درآمد رتبه‌ی نخست را در میان برندهای ایتالیایی دارد. گوچی کالاهای چرمی،‌ لباس و دیگر محصولات فشن را تولید می‌کند و از سال 1971 با چند کمپانی اتومبیل شروع به همکاری کرد و به تولید تودوزی‌های اتومبیل‌ها پرداخت و به عنوان برند گوچی حرف G را در پشت صندلی‌ها حک کرد.

گوچی از سال 2005 سالانه درصدی از درآمد خود را به یونیسف اختصاص می‌دهد و هدف آن افزایش دسترسی همه‌ی کودکان به تحصیل و علی‌الخصوص کودکان مبتلا به ایدز و کودکانی که در فقر شدید زندگی می‌کنند،‌ است.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز