معرفی سایت فروش آنلاین Etsy

فروشگاه Etsy با هدف ارائه و فروش محصولات دست‌ساز و خانگی در سال 2005 آغاز به کار کرد. با اینکه این فروشگاه عمر زیادی ندارد اما توانسته است در این 12 سال موفقیت‌های بزرگی کسب کند و در کنار سایت های بزرگ دیگری چون آمازون و ای بی، با 50 میلیون کاربر، 1.5 میلیون فروشنده و 20 میلیون خریدار به یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین فروشگاه‌های جهان تبدیل شود. در این سایت هر فرد می‌تواند برای خود یک فروشگاه بساز و کالاهای خود را به فروش برساند و همچنین آموزش ساخت محصولات خود را به دیگران ارائه کند. محصولات این سایت در گروه‌های پوشاک، جواهرات و بدلیجات، لوازم خانگی و آشپزخانه و… به فروش می‌رسد.

سایت Etsy محل مناسبی برای خرید هدایای منحصر به فرد است. چون کالاهای ارائه شده در این سایت یا دست‌ساز هستند یا به صورت انبوه و عمده تولید نمی‌شوند. در این سایت یک بخش اختصاصی به نام Vintage وجود دارد که به عرضه‌ی محصولات عتیقه و قدیمی می‌پردازد و تمام این کالاها شناسنامه‌دار و اصیل هستند و حداقل 20 سال عمر دارند. این سایت سیاست کلی‌ای در قبال ارسال کالاها به نقاط مختلف دنیا ندارد و این موضوع بستگی زیادی به فروشنده دارد. برای مطمئن شدن از روش ارسال و زمانی ارسالی کالای خود بهتر است که با فروشنده مکاتبه کنید. در این سایت برای یافتن کالاهای خاص می‌توانید از نظرات سردبیر که تحت عنوان Editor’s Pick قرار دارد،‌ استفاده کنید. همچنین نظرات هنرمندان و کاربران شاخص در این سایت می‌تواند به شما کمک شایانی کند. برای اطمینان از صحت عملکرد فروشنده حتماً به فاکتور Feedback دقت کنید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز