بلک فرایدی 1400 (بلک فرایدی 2021) چه زمانی است؟

بلک فرایدی؛ نامی است که شاید در چند سال اخیر و با بالا رفتن تقاضای خرید اینترنتی بارها و بارها به گوشتان خورده باشد که در این مقاله قرار است با بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه و نحوه خرید در این روز آشنا شوید و از تاریخ این روز در ایران مطلع شوید.

"5 آذر ماه 1400 را به عنوان تاریخ بلک فرایدی در ایران و جمعه سفید آمازون امارات فراموش نکنید"

بلک فرایدی یا جمعه سیاه چه روزی است؟

بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه که از کشور آمریکا آغاز شد دقیقا آخرین جمعه ماه نوامبر و فردای روز شکرگزاری است که روز بزرگی برای فروشنده‌ها و خریداران می‌باشد و رفته رفته این موضوع به حدی فراگیر شد که به کشورهای دیگر هم رسید و اکنون همه کشورها در بلک فرایدی شرکت می‌کنند و تخفیف‌های این روز به حدی زیاد است که مردم حاضرند از روی یکدیگر رد شوند تا سریعتر خود را به کالای مورد نظر برسانند و آن را خریداری کنند چرا که بسیاری از کالاها تا 90 درصد هم تخفیف دارند!

فقط کافیست نام بلک فرایدی یا جمعه سیاه را در گوگل جستجو کنید و تصاویر شلوغی‌های فروشگاه‌های آمریکا را ببیند. اما شاید با خود بگویید که این موضوع برای ما چه نفعی دارد و چرا باید در مورد این روز بدانیم.

حتما شما هم بدتان نمی‌آید که می‌توانستید در یکی از کشورهای خارجی باشید و خرید در بلک فرایدی را تجربه کنید اما باید بدانید که این موضوع نشدنی نیست و چارسوق می‌تواند شما را در بلک فرایدی همراهی کند.

در ابتدای امر، بلک فرایدی در فروشگاه‌های فیزیکی برگزار می‌شد و انقدر این موضوع برای برخی افراد جدی بود که حتی از شب قبل به درب فروشگاه‌ها رفته و نوبت می‌گرفتند که بتوانند به محض باز شدن درب‌ها، جزو اولین نفراتی باشند که وارد فروشگاه می‌شوند. اما کم کم خریدهای آنلاین باعث شد بسیاری از افراد از طریق گوشی موبایل و لپ تاپ خود بدون حضور در صف‌های طولانی خرید از آمازون و دیگر فروشگاه‌های اینترنتی را انجام دهند.

به خصوص در سال گذشته و با وجود فراگیری کرونا، آمارها نشان داد که درصد زیادی از افراد خرید آنلاین را در روز بلک فرایدی به حضور در تراکم جمعیت فروشگاه‌ها ترجیح دادند.

چگونه در بلک فرایدی، از سایت‌های خارجی خرید کنیم؟

حیف نیست اگر ما هم از تخفیف‌های شگفت انگیز بلک فرایدی استفاده نکنیم؟

از آنجایی که ما در تحریم به سر می‌بریم شاید تا به حال به ذهنتان هم نرسیده باشد که بتوانید از فروشگاه‌های خارج از کشور خرید کنید چرا که ارسال پستی به ایران ندارند اما این کار سخت نیست و شما می‌توانید تنها با چند کلیک ساده از طریق سایت چارسوق، خرید از سایت‌های خارجی را تجربه کنید و به راحتی کالای خود را در ایران تحویل بگیرید.

فقط کافیست در سایت چارسوق با شماره موبایل خود ثبت نام کنید تا یک پنل کاربری داشته باشید، سپس از سایت‌های خارجی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در روز بلک فرایدی ثبت سفارش کنید و باقی کارها را به ما بسپارید.

بلک فرایدی 2021 یا بلک فرایدی 1400 چه تاریخی است؟

black friday

مطلب ویژه: خرید آنلاین در بلک فرایدی (Black Friday) بزرگترین حراجی دنیا

بلک فرایدی 2021 روز 26 نوامبر (26/11/2021) می‌باشد که به تاریخ شمسی معادل اولین جمعه آذر ماه یعنی 1400/09/05 است. اما برخی فروشندگان از چند روز قبل تخفیف‌های خود را آغاز می‌کنند و شما هم می‌توانید خریدهای خود را انجام دهید.

همچنین تیم چارسوق در پنجشنبه قبل از بلک فرایدی و روز جمعه (بلک فرایدی) از صبح تا شب فعال می‌باشد و تمامی پیش فاکتورهای شما در سریعترین زمان ممکن صادر می‌شوند که پس از پرداخت، بلافاصله خرید خواهند شد؛ پس نگران اتمام موجودی نباشید، فقط کافیست سرعت عمل خود را در ثبت سفارش و پرداخت بالا ببرید.

در بلک فرایدی از چه سایت‌های خارجی خرید کنیم؟

تعدادی زیادی از سایت‌های خارجی معتبر را قبلا به شما معرفی کرده‌ایم اما به طور خلاصه اشاره‌ای به برخی از مهمترین سایت‌های فروشگاهی خارجی خواهیم داشت که بهترین گزینه برای خرید در بلک فرایدی هستند.

خرید از آمازون به خصوص آمازون آمریکا و امارات را به عنوان اولین پیشنهاد برای خرید در بلک فرایدی 2021 قرار دهید. اما فراموش نکنید که سایت آمازون امارات، جمعه سیاه را با نام جمعه سفید برای خود نامگذاری کرده که در اصل قضیه تفاوتی نیست و تخفیف‌ها در همان تاریخ ذکر شده پابرجاست.

سایت‌های Ebay ، Sharafdg ، Jomashop ، Walmart ، Invictastores ، Newegg ، Dell ، Medisave ، bhphotovideo و ... را می‌توانید در اولویت قرار دهید.

همچنین از طریق اینستاگرام چارسوق و کانال تلگرام می‌توانید تخفیف‌های عالی و اطلاع رسانی‌ها را مشاهده کنید و سریع‌تر خریداری نمایید.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.