خرید از آمازون؛ لوازم آرایشی و بهداشتی

خرید از آمازون یعنی انتخاب از بین مجموعه وسیعی از کالاها و محصولاتی که فروشنده‌های مختلف در سرتاسر آمریکا و دنیا در این وبسایت برای فروش قرار داده‌اند. به همین دلیل خرید از آمازون و پیدا کردن کالای مورد نظرتان می‌تواند گاهی شما را به دردسر بیاندازد و یا شما را در پیدا کردن کالای خاصی که به دنبالش هستید سردرگم کند. در این مقاله قصد داریم به دپارتمان HEALTH AND BEUATY در خرید از آمازون بپردازیم که در واقع مربوط به کالاهایی می‌شود که در حوزه آرایشی و بهداشتی قرار می‌گیرند.

 

بخش های مختلف دپارتمان آرایشی و بهداشتی آمازون

در بخش دپارتمان‌های آمازون و در زیربخشی تحت عنوان BEAUTY AND HEALTH با دو بخش کلی مواجه خواهید شد. بخش اول تحت عنوان Beauty and Grooming که در واقع همان لوازم آرایشی و بهداشتی زنانه و مردانه محسوب می‌شود و بخش دیگر تحت عنوان Health and Household می‌باشد که بیشتر به لوازم بهداشتی به خصوص برای خانه و محل کار اشاره دارد. به عبارت دیگر اگر شما قصد دارید در خرید از آمازون به سراغ لوازم آرایشی بروید باید بر روی عبارت All Beauty از زیر مجموعه های Beauty and Grooming کلیک کنید.

بخش لوازم آرایش خرید از آمازون خود به زیربخش‌های دیگری تقسیم می‌شود. به عنوان مثال اگر به دنبال پیدا کردن کالاهایی برای آرایش هستید باید در قسمت Makeup جستجوی خود را ادامه دهید، یا اگر هدفتان از خرید از آمازون پیدا کردن کالایی برای مراقبت از پوستتان است باید جستجوی خود را به قسمت Skin Care محدود نمایید. همچنین آمازون قسمتی را برای محصولات مراقبت از مو قرار داده است که با عنوان Hair Care می توانید آن را پیدا کنید.

اگر می‌خواهید کالاها و برندهای لوکس را در خرید از آمازون خود مورد هدف قرار دهید و به سراغ این دسته از محصولات بروید باید در نوار ابزار سمت چپ گزینه Luxury Beauty را انتخاب نمایید. می‌توانید برندها، محدوده قیمت و نیز میزان امتیازی که دیگر مشتریان به محصولات مورد نظر داده اند را نیز در جستجوی خود دخیل نمایید تا خرید از آمازون را هرچه هدفمندتر دنبال کنید.

در قسمت فروشنده‌ها توصیه ما به شما این است که ابتدا به سراغ کالاهایی بروید که فروشنده آنها خود آمازون یا زیرمجموعه‌های این شرکت هستند. طبیعتاً خرید از آمازون از خود این شرکت یا زیرمجموعه‌هایش مطمئن‌تر خواهد بود. به خصوص برای کالاهای آرایشی و بهداشتی که ارتباط تنگاتنگی با سلامت مشتری دارند. 

خرید از آمازون

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز