معرفی برند لویی ویتون

لویی ویتون یک برند فرانسوی است که 163 سال پیش توسط شخصی با همین نام پایه‌گذاری شد. علامت LV بر بدنه‌ی اکثر محصولات این برند، از جمله کفش، ساعت، زیورآلات، عینک آفتابی و محصولات چرمی آن دیده می‌شود. لویی ویتون یکی از رهبران بین‌المللی فشن محسوب می‌شود و نوزدهمین برند برتر جهان است. لویی ویتون در سال‌های 2006 تا 2012 باارزش‌ترین برند لوکس دنیا شناخته شد. این برند در 500 کشور، بیش از 460 نمایندگی دارد. ارزش این برند به تنهایی 19 میلیارد دلار است.

لویی ویتون وقتی که تنها شانزده سال داشت، تصمیم گرفت چیزی بسازد که زندگی خود و فرزندان نسل‌های بعدش را متحول کند. در آن زمان، تمام سفرها با کالسکه یا کشتی یا قطار انجام می‌شد و چمدان‌هایی که مردم با خود حمل می‌کردند، بسیار سنگین بود. بنابراین اولین محصول این برند، چمدان‌هایی چرمی بود و این چمدان‌ها تا 17 سال تنها فروش لویی ویتون بودند.

لویی ویتون در هر فصل دو سری کیف در تعداد محدود تولید می‌کند که فقط در صورت رزرو می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. تمام فروشگاه‌های لویی ویتون در سراسر دنیا زیر مجموعه‌ی برند اصلی هستند و لویی ویتون به هیچ سایت یا فروشگاه متفرقه‌ای اجازه فروش و توزیع محصولاتش را نمی‌دهد. برای خرید اینترنتی محصولات آن می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز