معرفی سایت ترکیه ایی ترندیول

 

 

اگر شما هم به دنبال یک فروشگاه آنلاین  معتبر پوشاک با کیفیت هستید حتما یک سری به سایت ترندیول ترکیه برنید. کشور ترکیه شناخته شده ترین  تولیدکننده عمده لباس و سایر محصولات نساجی درخاورمیانه می باشد و ترندیول با حراجی های استثنایی خود توانسته جایگاه نخست سایت‌های حراجی این کشور را کسب کند.

تاریخچه ترندیول

ترندیول یک شرکت دانش بنیان است.موسس فروشگاه آنلاین ترندیول خانم Demet Mutlu است که فروشگاه اینترنتی ترندیول را در سال 2009 تاسیس کرد.در واقع ترندیول فروشگاه نیست بلکه یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و پرمحصول است.

 

چرا ترندیول بزرگترین فروشگاه آنلاین لباس ترکیه شناخته شده؟

سایت ترندیول ترکیه به دلیل ارزان فروشی و حراجی های مختلف و متنوع بودن مارک ها و برندهای محصولات ، در ترکیه و خاور میانه شهرت پیدا کرده است .

 

 

چرا از ترندیول خرید کنیم؟

1) چون ترندیول دارای قیمت های خیلی مناسب و حتی گاهی پایین تر از سایت مرجع خود محصول می باشد .

2)ترندیول دارای بیش از هزاران محصول در زمینه مد و فشن است که نیاز هر انسانی  به لوازم شخصی را یکجا برطرف میکند.

 

چه مارک هایی رو میتونیم توی سایت ترندیول پیدا کنیم؟

ترندیول محصولات حدود 100 شرکت و تولید کننده ترک را به فروش میرساند و از این بابت تبدیل به یک توضیع کننده بزرگ پوشاک و لباس شده است.تمام مارک های معروف پوشاک ترکیه مانند کوتون ، دفاکتو ، ال سی وایکیکی، ساتین ، ماوی و … در  ترندیول دارای بوتیک هستند.

جالب است بدانید که علاوه بر برندهای ترک ، برندهای مشهور جهبان نیز در ترندیول دارای بوتیک هستند و محصولات آنها به فروش می رسد. برندهای معروفی مانند نایک ، پوما ، آدیداس ، برند های معروف ساعت مچی  مثل کاسیو ، فوسیل، سیتیزن و … میتوان نام برد.در این سایت علاوه بر لباس اکسسوری های معروف و جالبی میتوان پیدا کرد. در واقع میتوان گفت تمام لوازم شخصی و بیشتر پوشیدنی را دارا میباشد.مانند ساعت،کفش،کیف و…

در واقع سایت ترندیول دارای بوتیک های متنوع و پر محصول میباشد،که هر یک از این بوتیک ها در بازه زمانی خاصی حراج های متفاوتی را ارائه میدهند.

مشاهده سایت ترندیول

راهنمای ثبت سفارش در چارسوق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چرا ترندیول بزرگترین فروشگاه آنلاین لباس ترکیه شناخته شده؟

سایت ترندیول ترکیه به دلیل ارزان فروشی و حراجی های مختلف و متنوع بودن مارک ها و برندهای محصولات ، در ترکیه و خاور میانه شهرت پیدا کرده است .

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز