معرفی 5 قهوه ساز برای علاقمندان به قهوه

تهیه یک قهوه عالی با طعم واقعی کار آسانی نیست چرا که دانه‌های قهوه باید برای مدت زمان معین و در محدوده دمایی خاصی در آب بجوشند که فقط تعداد اندکی از افراد هستند که می‌توانند طعم بی نظیر قهوه را برای شما خلق کنند. ما در این مقاله چند قهوه ساز را به شما معرفی کرده‌ایم که یک فنجان از قهوه، لاته، کاپوچینو و همچنین قهوه سرد را با طعمی خاص برایتان فراهم می‌سازد.

هر یک از این قهوه سازها را می‌توانید از سایت‌های خارجی پیدا کرده و برای خرید به سایت چارسوق سفارش دهید فقط دقت کنید که ولتاژ برق دستگاه با برق ایران سازگار باشد. برای اطمینان از ولتاژ قابل استفاده در ایران می‌توانید دستگاه موزد نظر خود را از سایت‌های امارات و سایت‌های انگلیس انتخاب کرده و یا در صورت خرید از آمریکا، توجه کنید که حتما با ولتاژهای جهانی سازرگار باشد.

بهترین دستگاه‌های قهوه ساز برای داشتن قهوه‌ بی‌نظیر

1. قهوه ساز قطره‌ای OXO Brew

این قهوه ساز قطره‌ای دارای فیلترهای کاغذی و محفظه آب جدا می‌باشد و با دقت بالایی دما را کنترل کرده و ظرفیتی برای آماده سازی 8 فنجان قهوه ویژه با طعمی دلنشین را دارد.

Oxo Brew 8-Cupدر واقع این دستگاه به شما عصاره قهوه را برای نوشیدن ارائه می‌دهد به این صورت که در قسمت بالای دستگاه، یک سبد و در داخل آن یک فیلتر کاغذی قرار می ‌گیرد که در داخل فیلتر، دانه‌های قهوه را ریخته و بعد از پر کردن مخزن آب، آن را روشن می‌کنید تا نوشیدنی شما را آماده سازد.

قیمت OXO Brew در سایت آمازون امارات معادل 1500 درهم است.

2. قهوه ساز BUNN BT Velocity Brew

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که برای نوشیدن قهوه اول صبح خود بسیار عجله دارید خرید این قهوه ساز را پیشنهاد می‌کنیم. این دستگاه هم از مدل‌های قطره‌ای بوده و در عرض 3 دقیقه و 33 ثانیه می‌تواند قهوه شما را آماده سازد.

Bunn Velocity Brew BTعایق حرارتی و دو جداره در این دستگاه، قهوه را تا 2 ساعت گرم نگه می‌دارد و سر اسپری مانند آن با عصاره گیری کامل، عطر و طعم قهوه را تضمین می‌کند. همچنین شما می‌توانید از 4 تا 10 فنجان قهوه را از این دستگاه دریافت کنید.

قیمت BUNN BT Velocity Brew در آمازون امارات معادل، 1480 درهم می‌باشد که برای خرید می‌توانید لینک کالا را در سایت چارسوق ثبت سفارش نمایید.

3. قهوه ساز قطره‌ای Ninja Hot and Cold

با این Coffe Maker می‌توانید قهوه، چای، لاته و نوشیدنی‌هایی که با شیر خشک هستند را هم به صورت گرم و هم به شکل سرد سرو کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید.

ninja coffe makerقهوه ساز Ninja دارای 5 سبک و حالت برنامه ریزی شده برای دم کردن نوشیدنی شما می‌باشد همچنین با ارائه 10 فنجان نوشیدنی و توانایی گرم نگه داشتن تا 2 ساعت، می‌تواند برای شما یک دستگاه ویژه با کارآیی بالا باشد.

قیمت قهوه ساز Ninja در سایت آمازون امارات معادل 1246 درهم می‌باشد.

مطلب ویژه: بهترین ماگ های مسافرتی و خرید از خارج

4. قهوه ساز دم سرد Oxo Brew Cold

شاید به نظرتان نوشیدن یک قهوه سرد، چندان هم جذاب به نظر نیاید اما همان اندازه که قهوه داغ می‌تواند شما را سر حال و پر انرژی سازد مطمئن باشید از نوشیدن قهوه سرد هم لذت خواهید برد اما آماده سازی یک فنجان قهوه سرد به همان راحتی که فکر می‌کنید نیست و اگر در تهیه آن وارد نباشید ممکن است برای شما لذت بخش نبوده و از نوشیدن آن پشیمان شوید.

oxo cold

Coffe Maker Oxo دارای سرپوش با سوراخ‌های متعدد برای پخش کردن آب بر روی قهوه و طعم‌گیری از آن می‌باشد در نتیجه با این دستگاه می‌توانید توقع یک قهوه ناب را داشته باشید.

ظرفیت این قهوه ساز 4 فنجان بوده که می‌توانید در انتها و پس از اتمام پروسه عصاره‌گیری، مخزن آن را برداشته و قهوه را درون فنجان خود بریزید.

قیمت قهوه ساز Oxo Brew Cold در آمازون امارات 388 درهم است که همین الان می‎توانید به سایت چارسوق سفارش دهید.

فراموش نکنید که مهمترین نکته برای درست کردن یک قهوه خوش طعم و لذیذ، زمان دم کشیدن و دمای مناسب برای آب می‌باشد و دستگاهی که بتواند این دو فاکتور را در بهترین حالت تنظیم کند، گزینه مناسبی برای خرید می‌باشد.

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.