بهترین انیمیشن‌های دنیا کدامند؟از کجا بخریم؟ (بخش اول)

اگر شما هم به کودک درونتان اهمیت می‌دهید و تماشای کارتون و انیمیشن را فقط مختص کودکان نمی‌دانید، بهتر است با برخی از انیمیشن‌های جذاب آشنا شوید که تماشای آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ کارتون‌هایی که هر سن وسالی داشته باشید دیدن آنها برایتان دیر نشده و جالب و انرژی بخش خواهند بود.

تمام این انیمیشن‌ها از اینترنت قابل مشاهده بوده اما اگر به داشتن نسخه اصلی، بدون سانسور و کامل آن علاقه دارید می‌توانید از سایت‌هایی مانند آمازون، ایبی و ... آنها را سفارش دهید. برای خرید از سایت های خارجی نیز می‌توانید از سایت چارسوق کمک بگیرید فقط کافیست لینک کالای مد نظرتان را کپی کرده و در چارسوق ثبت سفارش کنید.

لیست بهترین انیمیشن ها

1. در جستجوی نمو (Finding Nemo)

nemoبیشتر افراد در هر سنی که باشند برای یک بار هم شده اسم کارتون نمو را شنیده‌اند. این انیمیشن به عنوان یکی از برترین ساخته‌های پویا نمایی است که در سال 2003 تولید شد و تمام کسانی که آن را تماشا کرده‌اند عمیقا به آن علاقمند شدند.

داشتان از آنجایی شروع می‌شود که یک ماهی به نام مارلین صاحب پسری به نام نمو است و به شدت روی او حساس بوده و سخت‌گیری می‌کند اما به همان اندازه، نمو هم بازیگوشی می‌کند تا جایی که در تور ماهیگیری گرفتار شده و داستان از اینجا شروع خواهد شد. مارلین پدر نمو برای پیدا کردن پسرش با یک ماهی دیگر به نام دوری همسفر شده تا پسرش را که برای نمایش در یک استخر به سیدنی برده‌اند پیدا کند اما در این سفر اتفاقات مختلفی برای آنها رخ می‌دهد که باید خودتان ببینید و لذت ببرید.

2. عصر یخبندان (ICE AGE)

ice ageدر سال 2002 اولین قسمت یکی از بهترین انمیشین ها با جذابیت فراوان ساخته و روانه بازار شد و بعد از استقبال بی‌نظیر از این کارتون، 4 قسمت دیگر آن نیز تولید شد. شخصیت‌های اصلی این انیمیشن یعنی مندی، سید، دیگو، الی، اسکرت و ... حیواناتی هستند که برای مهاجرت و فرار از سرما با یکدیگر همسفر شده و ماجراهای زیادی را پشت سر می‌گذراند. ابتدای داستان با حمله دسته‌ای از ببرها به یک دهکده برای انتقام گرفتن از رئیس قبیله و دیگر انسان‌ها و در پی آن فرار کردن همسر رئیس قبیله به همراه بچه خود به بیرون از دهکده شروع می‌شود اما بخش طنز این انیمیشن نسبت به قسمت‌های ناراحت کننده آن بیشتر بوده و همین موضوع جذابیت آن را دو چندان می‌کند.

3. داستان اسباب بازی (Toy Story)

toy storyدر سال 1995 اولین قسمت از داستان اسباب بازی‌ها به عنوان یکی از بهترین انیمیشن ها با مضمون ماجراجویانه و سرگرم کننده توسط والت دیزنی تولید شد و سپس 4 قسمت از آن نیز به سرانجام رسید. قصه از آنجایی نشات می‌گیرد که پسر بچه‌ای به نام اندی، اتاقی پر از اسباب بازی‌های جورواجور دارد و مثل هر کودک دیگری به آنها علاقه نشان داده و بیشتر وقت خود را با آنها می‌گذراند. در این قصه شما به دنیای عجیب اسباب بازی‌هایی وارد می‌شوید که در نبود صاحبانشان، با یکدیگر حرف می‌زنند و زندگی جالبی را می‌گذرانند اما در این میان، اسباب بازی جدیدی به اتاق این پسر بچه وارد می‌شود که ادامه داستان را رقم زده و ماجراهای جذابی را به دنبال خواهد داشت.

4. شرک(Shrek)

shrekانیمیشنی که در دوره خود حسابی غوغا کرد و نظر هر سنی را به خود جذب کرد شخصیت شرک و خری بود که این داستان شگفت‌انگیز را در 4 قسمت سینمایی رقم زدند. شرک یک غول بزرگ سبز رنگ است که در جنگلی به دور از همه زندگی آرام و یکنواختی را می‌گذراند اما به ناچار مجبور به نجات دختری زیبا به نام پرنسس فیونا شده و در پی آن اتفافقاتی خنده دار، هیجان انگیز و حتی عاشقانه پیش می‌آید که شما را مشتاق به تماشا می‌کند. این انیمیشن زیبا موفقیت زیادی را به دست آورد و جوایزی را هم از آن خود کرد.

5. آپ (UP)

جایزه بهترین انیمیشن سال 2010 و بهترین موسیقی متن به انیمیشن آپ تعلق گرفت که تماشای آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم. داستان این انیمیشن مربوط به پیرمردی 78 ساله است که پس از سال‌ها زندگی عاشقانه با الی همسرش، اکنون او را از دست داده و حال به فکر رویاهای کودکی خود و رفتن به آمریکای جنوبی افتاده که در پی آن به خانه خود بادکنک‌های زیادی را می‌بندد و به پرواز درمی‌آید اما ناگهان طوفانی آغاز شده و او را به مکانی ناشناخته هدایت می‌کند که ادامه داستنان را دیدنی‌تر خواهد کرد.

مطلب ویژه: خرید اسباب بازی هایی که سن و سال نمی شناسند!

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

چارسوق ، پلتفرم خرید از خارج است ، با چارسوق میتوان از سایت هایی مثل آمازون ، ایبی ، سوق ، اتسی ، اشفورد و علی اکسپرس خرید کنید.

چارسوق خرید بدون مرز