از بلک فرایدی تا دوشنبه سایبری 2021

اگر در روز بلک فرایدی نتوانستید خرید کنید و تخفیف‌های آن روز را از دست داده‌اید اصلا نگران نباشید چرا که اولین دوشنبه بلافاصله بعد از بلک فرایدی، با نام cyber Monday یا همان دوشنبه سایبری را پیش رو داریم که همانند بلک فرایدی، روزی با تخفیفات استثنایی است.

"دوشنبه 9 آذر 1400 ساعت 8:30 صبح، شروع تخفیفات سایبر ماندی"

تفاوت سایبر ماندی با بلک فرایدی؟

در روز بلک فرایدی تمام فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی سراسر دنیا، تخفیفات گسترده‌ای بر روی محصولات خود اعمال می‌کنند اما ماهیت اصلی این روز برای مغازه‌ها و فروشگاه‌های فیزیکی شکل گرفت که رفته رفته، به فروشگاه‌های اینترنتی هم کشیده شد اما cyber Monday همان طور که از اسمش پیداست، با نام دوشنبه سایبری و مختص فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی می‌باشد که خریداران می‌توانند از منزل یا محل کار خود به کمک گوشی و لپ تاپ، خرید کنند.

هر چند که طی دو سال گذشته به سبب پیدایش ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله اجتماعی و حضور نداشتن در تجمعات، در بلک فرایدی هم درصد خریدهای اینترنتی بیشتر بود اما سایبر ماندی از همان ابتدای شکل گیری، به صورت خرید اینترنتی برگزار می‌شد.

چه محصولاتی در cyber moday تخفیف دارند؟

بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی مانند آمازون، ایبی و ... تخفیفات بلک فرایدی خود را تا سایبر ماندی ادامه می‌دهند یعنی شما می‌توانید طی روزهای جمعه 5 آذر تا سه شنبه 9 آذر ماه، تخفیفات را بر روی سایت‌های خارجی مشاهده کنید و حتی از ایران نیز، خرید از این سایت‌ها را انجام دهید.

اما به طور کلی محصولات الکترونیک و دیجیتال مانند هدفون، لپ تاپ، ایرباد و ...، پوشاک، لوازم خانگی و آشپزخانه، اکسسوری و ... تخفیف خواهند داشت.

نحوه خرید از سایت های خارجی در سایبر ماندی

همانطور که می‌دانید، سایت چارسوق می‌تواند سفارش شما از سایت‌های خارجی را دریافت کرده و درب منزل در ایران تحویل دهد. پرداخت ارزی، خرید، دریافت محصول در آدرس خارج از کشور و ارسال به ایران به عهده چارسوق بوده و شما بدون هیچ مشکلی کالای خود را دریافت خواهید کرد.

کافیست شما در سایت چارسوق ثبت نام کرده و بعد از آن، لینک کالایی که قصد خرید دارید را از سایت خارجی کپی کنید و در سایت چارسوق ثبت سفارش نمایید سپس منتظر می‌مانید تا برای شما پیش فاکتور صادر گردد. مبلغ تعیین شده در پیش فاکتور را به صورت ریالی پرداخت می کنید تا ادامه مراحل خرید و ارسال توسط ما انجام شود. این روش ۀسان‌ترین راه برای خرید از خارج است.

از چه سایت های خارجی در سایبر ماندی خرید کنیم؟

در صفحه اینستاگرام چارسوق، سایت خارجی زیادی با لینک‌هایشان معرفی شده که شما می‌توانید با یک کلیک به سایت مربوطه وارد شوید و محصول خود را جستجو کنید اما در ادامه این مطلب نیز، تعداد یا ز این سایت‌ها را معرفی خواهیم کرد:

بازگشت
به اشتراک گذاری این مطلب

نوشته شده توسط چارسوق

به کمک چارسوق می توانید از سایت های خارجی مانند آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.